Informacje

14.02.2011 15:31 Naprawiają ulicę

Prowizorka na Włodarzewskiej Czekają na lepszą pogodę

SERWISY:

 

- Część ulicy Włodarzewskiej została przykryta prowizorycznymi betonowymi płytami - alarmuje na warszawa@tvn.pl internauta. - To tymczasowe rozwiązanie - odpowiadają urzędnicy z Ochoty i zapewniają, że prace będą skończone, jak tylko pozwoli na to pogoda.

- Swoje wykopy pod instalację, prawdopodobnie wodno - kanalizacyjną prowadził deweloper powstającego tam osiedla o nazwie Villa Parc. Następnie przykrył "to" co zrobił betonowymi płytami i tak pozostawił - napisał na warszawa@tvn.pl Tomasz. Chodzi o odcinek tuż przy ul. Drawskiej.

News: 23964Ze zdjęć, jakie wysłał internauta wynika, że stan ulicy pozostawia wiele do życzenia. Jej część już została naprawiona. - W planie mieliśmy nakładkę asfaltową na kawałku ulicy - informuje wydział infrastruktury dzielnicy. - Prace były prowadzone w weekend 11-14 listopada. - Ze względu na ograniczone środki finansowe wykonano odcinek od Drawskiej do Al. Jerozolimskich, odc. od Grójeckiej ok. 600 metrów oraz ulicę Maszynową - wyliczają urzędnicy.

Prace będą kontynuowane

I zaznaczają, że prace będą nadal prowadzone. - Przez Warbud na odc. 73 m tam, gdzie budował jesienią wodociąg dla Villa Parc oraz dzielnicę na pozostałym odcinku ok. 550 m - czytamy w informacji od wydziału infrastruktury. Kiedy to się stanie?

Urzędnicy zapewniają, że prowizoryczne przykrycie jezdni jest tymczasowe. Prace będą kontynuowane, jak tylko polepszy się pogoda. - Postaramy się tak skoordynować  żeby nie było potrzeby dwukrotnego zamykania ulicy. Prawdopodobnie będzie to przełom marca i kwietnia – zapewniają urzędnicy.

ran/ec

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Stebud

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.04.2011 22:29 ~Stebud

  Mamy polowe kwietnie i nic...

 • kira

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.03.2011 16:04 ~kira

  Dla mieszkańców po prostu bomba nie dosyć, że Włodarzewska jest wąską ulicą deweloper codziennie niszczy nawierzchnię autami ciężarowymi do tego brak parkingów na wysokości kolejnych budynków w stronę Al. Jerozolimskich to jeszcze te dziury i "drewniane kładki" - rewelacja codzienne wyjazdy do pracy zamieniają się w rajd tylko szkoda, że auta niedostosowane do warunków prawie jak ciągnikiem po polu:) A tak bardziej poważnie to zastanawia mnie jak długo to będzie jeszcze trwało każdy jest wyrozumiały, ale mnie nikt harytatywnie zawieszenia nie naprawi i dlaczego deweloper nie odpowiada za to całe zamieszanie???????????

 • lola

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.02.2011 11:52 ~lola

  dramat!!

 • aaa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.02.2011 22:17 ~aaa

  BRAK GŁOSU !!

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »