Informacje

25.09.2015 18:31 Utrudnienia na Pradze

Otworzą Stalową, zamkną 11 Listopada

SERWISY:

Od poniedziałku, 28 września, tramwajarze rozpoczną kolejny etap remontu torowiska pomiędzy Dworcem Wileńskim a Żeraniem Wschodnim. Dla ruchu otwarta zostanie ul. Stalowa. Nieprzejezdna stanie się z kolei ul. 11 Listopada między Szwedzką a rondem Żaba. Autobusy i samochody będą kierowane na objazdy.

Kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej z pewnością ucieszy informacja o otwarciu dla ruchu ul. Stalowej. Ulica ma być przejezdna od poniedziałku wieczorem. W związku z tym, od początku kursowania linii nocnych na swoje trasy, w rejonie Stalowej, wrócą autobusy linii: N03, N14 i N64.

Dwa dni później, czyli w środę 30 września, wieczorem zostanie otwarty przejazd drogowy przez torowisko tramwajowe w ul. Matki Teresy z Kalkuty przy ul. Rembielińskiej. Dlatego zmianie ulegnie trasa linii zastępczej Z-3: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – rondo Żaba – … – DW. WILEŃSKI.

Zamkną 11 Listopada

Na tym jednak koniec dobrych informacji. Równocześnie z otwarciem ul. Stalowej dla ruchu zamknięta zostanie ul. 11 Listopada między Szwedzką a rondem Żaba. Na trasy objazdowe zostaną skierowane linie: 169, N14, N64 i Z23.

I tak linia 169 jeździć będzie na trasie: RÓDNO PODGRODZIE – … – św. Wincentego – rondo Żaba – Starzyńskiego – Namysłowska – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kijowska – DW. WSCHODNI /KIJOWSKA/ – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Namysłowska – Starzyńskiego – rondo Żaba – św. Wincentego – … – BRÓDNO PODGRODZIE

Linie N14 i N64: (w obu kierunkach) OLESIN/CHOSZCZÓWKA – … – Odrowąża – rondo Żaba – Starzyńskiego – zawrotka przy ulicy Namysłowskiej – Starzyńskiego – Szwedzka – … – DW. CENTRALNY

Linia Z23: (linia okólna jednokierunkowa) DW. WILEŃSKI – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – al. Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Bródnowska – Szwedzka – Stalowa – Inżynierska – Wileńska – DW. WILEŃSKI.

Od poniedziałku wieczorem z objazdów korzystać będą musieli także samochody.

Tramwajarze pracują, kierowcy stoją w korkach

Prace tramwajarzy dają się już we znaki kierowcom. W tym tygodniu pisaliśmy o ogromnych korkach na ul. Szwedzkiej, Odrowąża i św. Wincentego, które związane są z remontem torowiska na Pradze.

>> CZYTAJ WIĘCEJ  NA TEN TEMAT <<

Remont torowiska na Pradze:

jk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Prażanka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.09.2015 12:08 ~Prażanka

  Prażanin~Prażanin

  To jest jakaś paranoja. Zabrać ostanie 169, który jedzie przez bródnowską itp. i nie dać żadnego zastępczego !! i żadnego zastępczego gdy zabrali tramwaje ! tylko nocny ! ja się pytam po ch.. nam nocny jak ludzie do pracy normalnie do pracy nie mogą dojechać!  Dokładnie! I jak tu wyjechać z Żaby w kierunku Radzymińskiej - może przez centrum...??? Zero pomyślunku ani koordynacji, w weekend oczywiście zero prac...

 • Prażanin

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.09.2015 09:23 ~Prażanin

  To jest jakaś paranoja. Zabrać ostanie 169, który jedzie przez bródnowską itp. i nie dać żadnego zastępczego !! i żadnego zastępczego gdy zabrali tramwaje ! tylko nocny ! ja się pytam po ch.. nam nocny jak ludzie do pracy normalnie do pracy nie mogą dojechać!

 • anty

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.09.2015 20:59 ~anty

  ciekaw jestem jak to zrobią , jak dziąś już od 17 nie pracują , a dziura w ziemi na 0.5 metra. może zamiast pisać głupoty z nad kompa , trzeba się ruszyć na miejsce

 • UtartySzlak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.09.2015 18:40 ~UtartySzlak

  Otworzą 11 Listopada, to zamkną Stalową - i tak jak w Kołomyji. Weź tu żyj.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »