Informacje

26.07.2012 22:28 kłopoty linii lotniczej

OLT Express znika z polskiego nieba

SERWISY:


Od piątku OLT Express zawiesza wszystkie rejsy regularne a sprzedaż biletów lotniczych zostaje wstrzymana - poinformował przewoźnik. Sprzeczne informacje na temat dalszej działalności spółki docierały przez cały czwartek. Późnym wieczorem sprawdził się najgorszy scenariusz.

"Szanowni Państwo, informujemy, że od 27 lipca br. wszystkie rejsy regularne zostają zawieszone do odwołania, tym samym wstrzymana zostaje sprzedaż biletów lotniczych. Wszystkim Pasażerom, którzy (...) nabyli bilety na odwołane rejsy przysługuje prawo do zwrotu kosztów biletów. (...) Za wszystkie niedogodności serdecznie Państwa przepraszamy" - taki komunikat zawisł w czwartek późnym wieczorem na stronie internetowej przewoźnika.

WIĘCEJ INFORMACJI DLA NIEDOSZŁYCH PASAŻERÓW OLT ZNAJDZIESZ NA TVN24.PL

tvn24.pl//b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Mario

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.07.2012 08:12 ~Mario

  Latałem z nimi kilka razy. było super. najbardziej szkoda mi załóg byli super. Młodzi chętni do pracy ludzie. inni mogliby by się od nich uczyć podejścia do pasażerów.

 • Przeciw Obywatelom

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.07.2012 21:59 ~Przeciw Obywatelom

  W PiS du wylądował.

 • asar

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.07.2012 21:57 ~asar

  Nadchodzą upały ,upałami człek żyje i w podróży i na miejscu.

 • Toruń osiedle rubinkowo 2

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.07.2012 21:53 ~Toruń…

  Koniec takie.Fakty takie wypad z nieba i do śmieci.Takie mamy teraz czasy nie wiadomo co cię czeka dziś krezusem pięknym jesteś jutro gównem wstrętnym będziesz.Taki to już jest ten świat niestety.

 • bombas

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.07.2012 14:21 ~bombas

  niestety i to jest przykre:(


  poczytajcie o właścicielu OLT - Amber Gold. klasyczna piramida finansowa. po informacji na temat OLT zawiną się dziś lub w przyszłym tygodniu i na pewno już nie wypłacą ludziom pieniędzy.
  a niestety naiwność ludzka nie zna granic.

 • hehe

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.07.2012 14:07 ~hehe

  PasażerNostromo~PasażerNostromo

  Czyli jednak nie opłaca się wozić pasażerów za darmo???

  Cóż, zawsze zostaje kolej. Może drożej, może wolniej i nie tak ekskluzywnie, ale przynajmniej nie zwiną z dnia na dzień interesu i nie zostawią pasażerów na lodzie :/

  Teraz czekamy na podobne oświadczenie Polskiego Busa :/ Ci jeszcze funkcjonują, ale może mają po prostu więcej brudnych pieniędzy do wyprania?  O Polskiego Busa się nie martw. Firmą zarządza człowiek, który zęby zjadł na tego typu działalności i przede wszystkim jest nastawiony na klienta a nie na własną kieszeń.

 • real

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.07.2012 11:03 ~real

  @co tu jest grane
  @duo

  poczytajcie o właścicielu OLT - Amber Gold. klasyczna piramida finansowa. po informacji na temat OLT zawiną się dziś lub w przyszłym tygodniu i na pewno już nie wypłacą ludziom pieniędzy.
  a niestety naiwność ludzka nie zna granic.

 • duo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.07.2012 09:50 ~duo

  Jeśli zbankrutowali, to znaczy że latali poniżej rzeczywistych kosztów. Czyli na stratach. Kto i dlaczego dopłacał? Jaki miał w tym interes. Może chcieli wykończyć konkurencję? Wtedy mogą podnieść ceny. Rodzi się tu pytanie, czy my podatnicy tu też do tego interesu dopłacimy jak przy biurach podróży? Kiedy wreszcie posłowie wezmą się za poprawienie prawa, by bankructwa przestały być dochodem dla paru cwaniaków. By nie było tak, że za wycieczki wzięli pieniądze i uciekli w bankructwo a my podatnicy mamy teraz te wycieczki finansować. Jeśli zbankrutowali, to znaczy że latali poniżej rzeczywistych kosztów. Czyli na stratach. Kto i dlaczego dopłacał? Jaki miał w tym interes? Może chcieli wykończyć konkurencję? Wtedy mogą podnieść ceny. Rodzi się tu pytanie, czy my podatnicy tu też do tego interesu dopłacimy jak przy biurach podróży? Kiedy wreszcie posłowie wezmą się za poprawienie prawa, by bankructwa przestały być dochodem dla paru cwaniaków. By nie było tak, że za wycieczki wzięli pieniądze i uciekli w bankructwo a my podatnicy mamy teraz te wycieczki finansować.

 • uno

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.07.2012 08:43 ~uno

  kolejna firma-krzak...

 • MAros

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.07.2012 08:35 ~MAros

  I BARDZO DOBRZE!!! jak cwaniak i krętacz chciał się tym razem dorobić na ludziach podróżujących to tak jest. Leciałem z nimi do Egipu- z silnika leciało paliwo naprawiali, opuźnili lot i nawet nieprzeprosili... Dziadostwo won z nieba...

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »