Informacje

23.05.2011 16:07 utrudnienia w ruchu

Obama w Warszawie
Dwa dni utrudnień

SERWISY:

Całkowicie zamknięte Krakowskie Przedmieście, poważne ograniczenia  dla kierowców w rejonie lotniska w tym na ul. Żwirki i Wigury.  Od czwartku czekają nas ogromne urudnienia w ruchu. Wszystko za sprawą dwudniowej wizyty Bracka Obamy oraz spotkania prezydentów państw Europy Środkowo-Wschodniej.

Barack Obama wyląduje na lotnisku Chopina w piątek o godzinie 18.00. W związku z jego wizytą zamkniętych zostanie wiele ważnych ulic.

Najpoważniejsze utrudnienia czekają kierowców na ul. Żwirki i Wigury. Arteria ta ma zostać czasowo wyłączana już od czwartku. W piątek natomiast,  zamknięta ma być  już kilka godzin przed planowanym przylotem Baracka Obamy.

Dodatkowo od piątku do niedzieli całkowicie zamknięta zostanie (również dla ruchu pieszego) ulica Krakowskie Przedmieście na odcinku od ul. Ossolińskich do skweru Hoovera. Ograniczeń w ruchu mogą spowdziewać  się również kierowcy na ulicach w obszarze Starego i Nowego Miasta, a także na ulicy Bonifraterskiej oraz Anielewicza.

Ponadto w piątek z ruchu pieszego w całości wyłączona zostanie także wschodnia część placu Zamkowego od kolumny Zygmunta do Zamku Królewskiego.

Kolejne utrudnienia

Prezydent Stanów Zjednoczonych prawdopodobnie zatrzyma się w hotelu Marriott. Z tego powodu ogormnych utrudnień trzeba spodziewać się w centrum miasta. Przede wszystkim w okolicy Dworca Centralnego i w Al. Jerozolimskich.

Nie zaparkujesz

Na czas wizyty będą wprowadzone ograniczenia w parkowaniu pojazdów, szczególnie na parkingach i ulicach usytuowanych w centrum miasta i na dojeździe z portu lotniczego. Wszystkie utrudnienia zakończyć się mają w niedzielę.

su/ec

 

 

 

 

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • No-name

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.05.2011 11:59 ~No-name

  Najlepiej wszystkich wydalić z własnego kraju, zabrać domy i mieszkania, żeby ten wspaniały gość mógł robić cokolwiek chce... Bo np. może mu się nagle zachcieć. Nie wiem, czy coś mnie ominęło, ale nie anektowali przypadkiem tego wasalnego kraju o nazwie Polska? Teraz już bez ironii: dużo strat, utrudnień, ograniczeń wolności obywatelskich, bo przyjeżdża jakiś koleś, z którym i tak nic się nie załatwi, bo ma nas w ... Jedyne na czym mu zależy to tysiące zabitych polskich żołnieży za ropę dla kraju, który powstał z ludzi wysiedlonych z zachodniej Europy (abstrahując od przyczyn wysiedlenia)... Gratisowo poza życiem żołnieży dostaną gaz łupkowy.

 • Dran77

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.05.2011 20:38 ~Dran77

  Dziwne. Przywożą do Warszawy jakiś Barak... i o co tu tyle zamieszania? :-/ Poczekajcie, aż zaczną budować 2-gą linię metra w okolicach skrzyżowania Świętokrzyska-Marszałkowska :-D Wtedy będzie można narzekać.

 • Stary Mokotów 100 % Legia

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.05.2011 13:37 ~Stary…

  A nie można przenieść stolicy do Krakowa? Nie będziemy mieli co chwila b*rdelu na ulicach w związku z przyjazdem tego czy tamtego, przy okazji połowa polityków i gliniarzy przeniesie się do centusiów, a wtedy w obu miastach skoczy do góry średnia IQ na mieszkańca...

 • z_kosteccy@onet.pl

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.05.2011 11:53 ~z_kosteccy@onet.pl

  Kochamy Amerykę i jej Prezydenta tylko swego prezydenta poniżamy. Polak

 • gzubel

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.05.2011 15:16 ~gzubel

  Skoro w piątek będą takie utrudnienia to jak "rdzenni warszawiacy od trzech miesięcy" dojadą na wiochę do swoich rodzin?

 • Lubomirka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.05.2011 14:23 ~Lubomirka

  A ja mam gdzieś ten zaszczyt. Nie mógł się zatrzymać w bardziej ustronnym hotelu!! W centrum odbywa się duża impreza dla Artystów Modobranie i jak mamy dojechać, nikt o nas nie myśli. Ech Zdeterminowanych zapraszam :).

 • tyr

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.05.2011 00:43 ~tyr

  ile tu warszawiaków na tym forum... a każdy na weekend wraca w rodzinne strony:)

 • JD

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.05.2011 20:23 ~JD

  Ja mam to gdzieś , jutro jadę na działkę i wracam w poniedziałek.A korki to będę miał jak będę otwierał wino.

 • korkijakmożna!

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.05.2011 17:35 ~korkijakmożna!

  KORKI SĄ CODZIENNIE. CALE CENTRUM, NP. UL. JANA PAWŁA II - RONDO AK RADOSŁAW I OKOLICE! Nic nie mogą usprawnić ruchu, aby zmniejszyć korki?? Nie do pomyślenia!!!

 • wawek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.05.2011 16:29 ~wawek

  a ja wstydze sie warszawiakow ktorzy krytykuja wladze tego miasta umiecie tylko nazekac jak to jest tu zle. nie widzicie ile sie robi remontow w naszym miescie? teraz jest ciezko nam wszystkim ale za kilka miesiecy bedzie lepiej tylko wtedy nikt nie podziekuje np. Pani Waltz za prosta ulice czy zrobione torowisko itd....

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »