Wystartowała ogólnopolska akcja „Czas Polskich Przedsiębiorców”, w ramach której Getin Leasing chce zwrócić uwagę na kluczową rolę przedstawicieli sektora MSP w rozwoju gospodarczym kraju. Osią kampanii jest spot promujący polskich przedsiębiorców, dostępny na dedykowanej platformie
www.czasprzedsiebiorcow.pl

Według szacunków przywoływanych przez Getin Leasing, sektor MSP generuje niemal 50 proc. polskiego PKB. Małe i średnie firmy tworzą nowe miejsca pracy, coraz częściej odnoszą sukcesy poza granicami kraju, tutaj płacą podatki oraz inwestują miliardy złotych. Rosnąca rola spółek z tego sektora stała się inspiracją do hasła realizowanej przez Getin Leasing kampanii – „Czas Polskich Przedsiębiorców”. Wszystko wskazuje bowiem na to, że najbliższe lata będą należały właśnie do właścicieli małych i średnich firm, którzy będą umacniać swoją pozycję na krajowym, ale też międzynarodowym rynku. To także najwyższy czas, żebyśmy zaczęli dostrzegać ich rolę.

Leasing to trudny rynek, zdominowany przez zagraniczne korporacje. Tymczasem w ciągu
5 ostatnich lat, startując prawie od zera, Getin Leasing stał się numerem jeden w leasingu pojazdów, pokonując dotychczasowego lidera. Jesteśmy jedyną polską firmą w TOP10 branży. Pragniemy uczynić to osiągnięcie symbolem sukcesu tysięcy polskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni, że dziś możemy stanąć pośród nich i powiedzieć: to jest nasz czas – Czas Polskich Przedsiębiorców –
mówi Grzegorz Tracz, Prezes Zarządu Getin Leasing.

W ramach zainicjowanej przez Getin Leasing akcji powstała strona www.czasprzedsiebiorcow.pl, za pomocą której można wyrazić swoje uznanie i poparcie dla wszystkich polskich przedsiębiorców. Osią projektu jest spot, które w prosty sposób pokazuje, jak ciężką pracę wykonują właściciele małych i średnich firm oraz jak ważną rolę pełnią w krajowej gospodarce. Po obejrzeniu filmu można wyrazić swoje wsparcie dla projektu i jego idei klikając w przycisk POPIERAM. W prosty sposób można również udostępnić film za pomocą mediów społecznościowych. To jednak nie wszystko. Jeśli do końca czerwca 30 tys. osób wyrazi kliknięciem swoje poparcie, spot zostanie jesienią wyemitowany w ogólnopolskiej telewizji.

Wyraź swoje poparcie na www.czasprzedsiebiorcow.pl

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
  • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
  • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
  • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »