Informacje

16.06.2012 23:00 utrudnienia przed i po meczu

Most Poniatowskiego
i Francuska zamknięte

SERWISY:


Utrudnienia w związku z meczem na Stadionie Narodowym. Zamknięto wjazd na Saską Kępę, dla kibiców przeznaczono most Poniatowskiego. Przeprawą nie jeżdżą też tramwaje i autobusy w kierunku Pragi.

- Ulica Francuska została zamknięta dla ruchu. Na trasy objazdowe zostały skierowane linie: 117, 138 i 146 – poinformował Igor Krajnow, rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego. I dodaje, że to nie jedyne zmiany.

- Jezdnia Alej Jerozolimskich i mostu Poniatowskiego w kierunku centrum, na odcinku rondo Waszyngtona – rondo Dmowskiego, została wyłączona z ruchu całkowicie. Autobusy zostały skierowane na trasy objazdowe - dodaje.

Z kolei w kierunku Pragi został wyłączony ruch dla samochodów. Od godz. 19 nie przejeżdżają w tamtą stronę tramwaje. - Tramwaje wyłączone z powodu wzmożonego ruchu pieszych na moście Poniatowskiego - informuje Igor Krajnow.

Przestały też kursować mostem autobusy. - Wyłączony został ruch autobusowy na moście Poniatowskiego w kierunku Pragi na odcinku między rondem de Gaulle’a a rondem Waszyngtona. Autobusy zostały skierowane na trasę objazdowa przez Trasę Łazienkowską. Kibice idą całą szerokością mostu Poniatowskiego - informuje Krajnow.

Na zamkniętym dla ruchu odcinku Al. Jerozolimskich nie można również parkować. - Samochody są odholowywane - relacjonuje Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl.

SPRAWDŹ, GDZIE NIE ZAPARKUJESZ

Około godz. 18.30 ZTM poinformował, że wyłączony został z ruch dla samochodów osobowych w Al. Jerozolimskich na odcinku od ronda Dmowskiego do ronda u zbiegu Alej i Chałubińskiego.

Przed godz. 20 ZTM poinformował o zamknięciu Nowego Światu. - Ruch na Nowym Świecie dla samochodów osobowych został wyłączony w obu kierunkach na odcinku między rondem de Gaulle’a a ul. Świętokrzyską - informuje ZTM. To samo dotyczy autobusów.

Wyłączony został także ruch kołowy na Krakowskim Przedmieściu na odcinku między ul. Królewską a Nowym Światem.

Nieprzejezdna jest także ul. Marszałkowska  na odcinku między pl. Konstytucji a rondem Dmowskiego.

Z kolei przed godez. 22 wyłączony został ruch tramwajowy w al. Zielenieckiej i w al. Waszyngtona. Na Pradze ruch tramwajowy utrzymany został tylko na ul. Grochowskiej. Dla autobusów nieprzejezdna też al. Zieleniecka.

Więcej zmian

Jak informuje ZTM, kolejne ulice zostaną zamknięte około godziny 21.45. Autobusy i tramwaje w ogóle nie wjadą na most Poniatowskiego.

Ruszą też autobusy, które ułatwią kibicom powrót ze Stadionu. Wszyscy, którzy zdecydują się oglądać mesz w strefie kibica, będą mieli do dyspozycji specjalne autobusy kursujące do 2.00. Przez całą noc jeździć będą niektóre linie tramwajowe i metro.

Szczegółowe zmiany i trasy znaleźć można na stronie ZTM.

ran/par

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • darecki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.06.2012 19:52 ~darecki

  i wszyscy rodowici się gubią! słoików nie ma bo wyjechali więc przy pustych ulicach nie wiadomo jak tu jeździc gdy kawałek miasta zamknięty a całe życie na pamięć się jeździ!

 • gość

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.06.2012 17:18 ~gość

  Wojtuś~Wojtuś

  Właśnie trwa łapanka policji przy wlocie do Warszawy w Jabłonnej - samych ruskich zatrzymują tak jak naszych na radar wzieli na Ukrainie. Takie tam porachuneczki miedzynarodowe...

  W Al. Krakowskiej też stoją. I bardzo dobrze.

 • andi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.06.2012 17:10 ~andi

  A jak w nocy burdy bandyckie beda,od razu skazywac po kolei na standardowo 1,5 roku bezwzglednej odsiadki.I deportowac .Wprowadzic tez male unowoczesnienie--polskich bandytow tez na odsiadke do ruskich wysylac.Tam nie beda przez 1,5 roku w Gamboya przed telewizorem grac------a ruskie bandyty napewno nic przeciwko temu nie beda mialy. :)

 • andi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.06.2012 16:56 ~andi

  Sciagac wszystko co mozliwe na bok i kontrolowac.Jak zajedzie alkoholem lub inne podejrzenie - od razu do "nyski" ladowac i na 24godz. do wyjasnienia !!!a jutro wieczorem spokojnie wypuszczac po dokladnym sprawdzeniu podejrzenia.

 • STOPPIRATOM

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.06.2012 16:37 ~STOPPIRATOM

  Wojtuś~Wojtuś

  Właśnie trwa łapanka policji przy wlocie do Warszawy w Jabłonnej - samych ruskich zatrzymują tak jak naszych na radar wzieli na Ukrainie. Takie tam porachuneczki miedzynarodowe...

  Łapia Piratów drogowych i bardzo dobrze POPIERAM !!!

 • Wojtuś

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.06.2012 16:31 ~Wojtuś

  Właśnie trwa łapanka policji przy wlocie do Warszawy w Jabłonnej - samych ruskich zatrzymują tak jak naszych na radar wzieli na Ukrainie. Takie tam porachuneczki miedzynarodowe...

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »