Informacje

19.02.2012 21:28 podpalenia aut

Mieszkaniec Oleandrów:
strzelało jak fajerwerki


Podpalacz, którego ofiarą padły w nocy auta z ulic Oleandrów, Nowowiejskiej oraz Natolińskiej, wpadł w niedzielę w ręce policji. Tymczasem mieszkańcy opowiadają o chwilach grozy, które przeżyli w nocy.

- Spać nie można było. Baki strzelały jak petardy - relacjonuje Mirosław Celiński, mieszkaniec ul. Oleandrów -  Wyszliśmy w nocy to strzelało jak fajerwerki – dodaje.

Trzecie podpalenie

W gaszeniu nocnego pożaru aut wzięło udział sześć zastępów straży. To trzecie podpalenie w ciągu ostatnich miesięcy. W lipcu 2011 spłonęło siedem samochodów. Kolejny pożar w okolicy tej ulicy miał miejsce w styczniu tego roku. Wówczas zniszczonych zostało pięć zaparkowanych pojazdów.

bf/bako/roody

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • archi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.02.2012 07:10 ~archi

  Mirek~Mirek

  Nowoczesna architektura z lat '30? Czyli będzie 80 lat! Faktycznie nowoczesna... Poza tym miejsce bez ładu i składu, nie ma gdzie zaparkować, niebezpiecznie... Fatalna okolica.


  Mirek, widać, że dla ciebie "nowoczesna", to jest architektura Tesco. Gratulacje.

 • Mirek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.02.2012 21:52 ~Mirek

  Nowoczesna architektura z lat '30? Czyli będzie 80 lat! Faktycznie nowoczesna... Poza tym miejsce bez ładu i składu, nie ma gdzie zaparkować, niebezpiecznie... Fatalna okolica.

 • gary

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.02.2012 20:26 ~gary

  kris to wg ciebie na jakiej ulicy mieszka Pan C skoro ani na Marszałkowskiej ani na Oleandrów?

 • kris

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.02.2012 18:32 ~kris

  Pan C. nie jest mieszkańcem ulicy Oleandrów ani Marszałkowskiej, gdyż mieszka w BUDYNKU przy tych ulicach. To tak samo jak pod znakiem zakaz wjazdu tabliczka "nie dotyczy mieszkańców podwórka"

 • ania

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.02.2012 16:42 ~ania

  no tak rzeczywiście Pan Celiński nie mieszka przy ul. Oleandrów ale budynek w którym mieszka stoi na skrzyżowaniu ul. Marszałkowskiej i Oleandrów właśnie i jak by nie było samochody które spłoneły w większosci były właśnością mieszkańców budynku marszałkowska 19, wszyskie stały vis a vis klatki wejściowej do budynku marszałkowska 19 więc zanim napiszesz, że Pan Celiński nie ma prawa się wypowadać zastanów się trochę.

 • charls

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.02.2012 16:31 ~charls

  tak ale budynek Marszałkowskiej 19 stoi przy ul. Oleandrów i od tej ulicy ma wejście do budynku. Chyba nie mieszkasz zbyt długo w tej okolicy nie masz pojęceia o czym mówisz. Wielki warszawiak się znalazł pare lat mieszka w tym mieście i już zjadł wszystkie rozumy .....!!!!

 • marek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.02.2012 11:53 ~marek

  Pan Celiński nie jest mieszkańcem ulicy Oleandrów a Marszałkowskiej więc niech się nie produkuje...

 • Andrzej

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.02.2012 08:46 ~Andrzej

  no i poszło pare złotych i parę aut. Trzeba było mieć ubezpieczenie. A co do podpalacza głupki z komemndy to pewni jakis mieszkaniec okolicznych budynków wkurwiony jak 150 na zle zaparkowane samochody. Co za banda głupków, nie biorą tego pod uwagę. ja bym obstawiał jakiegoś dziadka z pieskiem co rano wychodzi na spacer.

 • sawa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.02.2012 07:33 ~sawa

  Mirek~Mirek

  W śródmieściu się nie mieszka. To siedlisko wynajmujących mieszkania i bandziorów kradnących torebki. Może za 20-30 lat dojdzie do rewitalizacji centrów miast (tak mówią badania). Jak narazie kto żyw i mądry stamąd ucieka, bo kto chciałby mieszkać w śmierdzących klitach, z hałasem, stukotem tramawajów, krzykami piaczków i gnieść się na 30m2, bo metr kosztuje tyle co w Berlinie... Slumsy w centrum opustoszeją i potanieją.

  Akurat przy Oleandrów zachowała się przedwojenna, nowoczesna zabudowa z lat 30-tych. Super domy z dużymi mieszkaniami. Więc nie pitol, jak nie wiesz. W Śródmieściu się nie mieszka? Powiedz to tym, z Alei Róż, Śniadeckich, Litewskiej i Emila Zoli. Jeśli wiesz, o czym piszę.

 • kazio

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.02.2012 00:38 ~kazio

  @Mirek

  Nie wiem skąd takie wyobrażenie o wielkości tych mieszkań, ale jesteś w sporym błędzie. Widziałem nie jedno mieszkanie w centrum i spokojnie stwierdzam, że do klitek 30m zaliczyć ich nie można... I nie wiem kto tak ucieka bo jakoś nowe apartamenty się budują i pomimo cen w granicach 7mln mają wzięcie. Ale jak ktoś wszędzie widzi złodzieja lub wychował się na skraju lasu to mu tęskno za ciszą i spokojem...

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »