Informacje

17.12.2018 19:26 UTRUDNIENIA

Mężczyzna spadł z peronu.
2,5 godziny utrudnień

SERWISY:

Na stacji PKP Ursus mężczyzna wpadł między peron a pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej. Nie odniósł żadnych obrażeń, ale utrudnienia w kursowaniu pociągów trwały prawie dwie i pół godziny.

Do zdarzenia doszło około godziny 15.30. - Pociąg zatrzymywał się już na stacji, kiedy mężczyzna wpadł w szczelinę miedzy peronem a składem - informuje Łukasz Płaskociński z warszawskiej straży pożarnej. - Strażacy, którzy byli pierwsi na miejscu, wyciągnęli poszkodowanego. Był przytomny, został przebadany w karetce - dodaje strażak.

Z utrudnieniami musieli liczyć się pasażerowie podróżujący pociągami SKM i Kolei Mazowieckich. Składy w kierunku Pruszkowa kończyły bieg na stacji Warszawa Zachodnia.

Około godziny 18 Zarząd Transportu Miejskiego poinformował o zakończeniu utrudnień.

Zdjęcie dostaliśmy na Kontakt 24.

ml/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Ruda

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.12.2018 13:45 ~Ruda

  Heh... Za każdym razem kiedy coś takiego się dzieje ( a średni o zdarza się raz w miesiącu) akurat musi być lekko po 15, czyli akurat wtedy, jak wracam z pracy.
  Z pan zwyczajnie - poślizgnął się na lodzie. Każdemu się zdarza. Wykonawca nie może wpuścić firmy do odśnieżania, bo jeszcze nie skończył robót, a sam odśnieżać tego bałaganu nie będzie. I tak zostanie do połowy stycznia najmarniej.
  A mi, jedyne co pozostaje to albo kwitnąć godzinę na Zachodnim, albo jechać 50 min na "glonojada" autobusem. Swoją drogą, widok 1/3 pasażerów SKM próbujących się wcisnąć do jednego autobusu - bezcenny. Jeśli sądzicie że walka o karpia z Lidla to dantejskie sceny to jeszcze nic nie widzieliście.

 • Wojo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.12.2018 00:25 ~Wojo

  Jak to jest ze w Londynie szczelina jest tak wąska ze ręka się nie przeciśnie i cały czas zapowiadają Mind the gap. A u nas może wpaść tam człowiek ? Po remontach ?
  To jak to się dzieje ?

 • jak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.12.2018 15:53 ~jak

  W piątek na stacji Włochy kobieta wpadła w taka sama szczelinę - tylko nogami i inni pasażerowie wyciągnęli ją za fraki w górę na peron. Coś za dużo takich przypadków ostatnio - czyżby po remontach perony zostały źle zrobione? Może zostały po parę centymetrów zwężone i teraz przerwa jest zbyt duża?

 • Stefan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.12.2018 14:12 ~Stefan

  Perony są ślizgie, w ogóle nie są odśnieżane ani posypywane sola lub piaskiem. to mogło być przyczyna

 • Luvin

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.12.2018 12:13 ~Luvin

  Ciekawe jakim cudem tam wpadł. Szczelina jest za duża, żeby dorosły człowiek mógł zrobić krok i wsiąść do pociągu? Czy może się hmm... zagapił na kogoś (atrakcyjną pasażerkę/pasażera), albo na coś(w smartfona)?

 • LINIA_PRUSZKOWSKA

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.12.2018 10:11 ~LINIA_PRUSZKOWSKA

  Jakaś wzburzona pasażerka napisała "co ty chrzanisz, do Sochaczewa jeździły normalnie" - a wiesz pańciu dlaczego ? Bo Sochaczew, Łowicz i inne metropolie z tamtej linii kolejowej jada przez Ursus Północny, czyli zupełnie bokiem względem stacji Ursus na której ten baran spadł z peronu. Powiedz wzburzona pasażerko że "jeździło normalnie" tym którzy chcieli się dostać ZA URSUS czyli do Piastowa, Pruszkowa, Żyrardowa, Skierniewic - bo sorry ale ta linia NIE JEŹDZIŁA W OGÓLE aż po 18:00 łaskawie coś napisano na Twitterze że koniec utrudnień...

 • warszawiak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.12.2018 09:44 ~warszawiak

  a wystarczyło zbudować barierki z furtkami jak w japonii i nie byłoby sprawy

 • lol

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.12.2018 09:40 ~lol

  do ~anm
  Co Ty chrzanisz??? Sama jechałam pociągiem w kierunku Sochaczewa. Normalnie kursowały tylko były lekko opóźnione z wiadomych przyczyn.. czyli wypadku w Ursusie..

 • Paweł

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.12.2018 09:12 ~Paweł

  Janek~Janek

  Jak by każdy pasażer zaskarżył przewoźnika na 100tys złotych to by się na przyszłość odechciało pajacowania. W metrze podobnie.
  A co z tym zdarzeniem ma wspólnego przewoźnik? Wyjaśnij.

 • greg

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.12.2018 09:10 ~greg

  Janek~Janek

  Jak by każdy pasażer zaskarżył przewoźnika na 100tys złotych to by się na przyszłość odechciało pajacowania. W metrze podobnie.


  Dlaczego na 100tys lepiej na 100 000 000 zł! Przecież łatwo będzie udowodnić przed sądem straty moralne spowodowane niezdążeniem na wieczorny Dziennik Telewizyjny i Barwy Szczęścia. :)

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »