05.08.2012 21:49 4:0 na wyjeździe

Legia rozbiła Okocimskiego
w Pucharze Polski

SERWISY:

Cztery bramki wbili piłkarze Legii Warszawa I-ligowemu Okocimskiemu Brzesko w rozgrywkach Pucharu Polski. Dwa gole były autorstwa Żyro, po jednym trafieniu dołożyli Saganowski i debiutant Kopczyński.

Od początku spotkania na stadionie w Brzesku legioniści dominowali w środku pola. Pierwszą groźną okazję podopieczni Jana Urbana stworzyli w 3. minucie. Do dośrodkowania Jakuba Wawrzyniaka wyskoczył Michał Kucharczyk. Reprezentant Polski uderzył, ale jego strzał został zablokowany. Potem sytuację sam na sam zmarnował Michał Żyro.

Wraz z upływającym czasem przewaga gości z Warszawy rosła, ale - podobnie jak w poprzednich spotkaniach - największym grzechem legionistów była nieskuteczność.

Wreszcie, w 43. minucie, gola zdobył debiutujący w zespole Michał Kopczyński.

Po przerwie skuteczniejsi

W 54. minucie doskonałe podanie ze środka pola otrzymał Michał Żyro, minął bramkarza gospodarzy i strzelił na 2:0. Parę minut później idealnie wyłożył piłkę Markowi Saganowskiemu, który umieścił ją w pustej bramce.

W 87. minucie znów błysnął Żyro. Przejął piłkę przed polem karnym gospodarzy i zdobył czwartego gola dla Legii.

Okocimski - Legia 0:4 (0:1)
Kopczyński 43', Żyro 54' i 87', Saganowski 58'

legia.com//b/mz

• Sami

zgłoś naruszenie odpowiedz 06.08.2012 08:55 ~Sami

Huuraaaaaa a już się bałem, że przegają.

• tyskie

zgłoś naruszenie odpowiedz 05.08.2012 23:02 ~tyskie

nie no, szacun, Okocimskiemu 4 gole wsadzic... pewnie mysleli ze po piwku dostaną.

• ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »