Informacje

21.08.2011 13:52 spotkanie ekstraklasy

Legia przegrała ze Śląskiem 1:2

SERWISY:

Legia Warszawa po pierwszej połowie przegrywała ze Śląskiem Wrocław 0:2 po bramkach Madeja i Voskampa. W 78 minucie do bramki gości trafił Ljuboja.  Dzisiejszy mecz T-Mobile ekstraklasy był dla podopiecznych Macieja Skorży ostatnim sprawdzian przed czwartkowym rewanżem ze Spartakiem Moskwa.

Spotkanie z wrocławianami była szansą na umocnienie korzystnego bilansu Legii. W dotychczas rozegranych pięciu spotkaniach ligowych i pucharowych zespół z Łazienkowskiej odniósł trzy zwycięstwa, a dwie potyczki pozostały nierozstrzygnięte. Mimo dobrej, drugiej połowy, nie udało się odrobić strat z pierwszych 45 minut spotkania.

• dolnoslazak_czasowo_mieszkajacy_w_wawie

zgłoś naruszenie odpowiedz 21.08.2011 19:21 ~dolnoslaza…

brawo Slask! wks wks wks!

• kopniak

zgłoś naruszenie odpowiedz 21.08.2011 19:14 ~kopniak

powiedzmy sobie jasno - wygrywać wyłącznie po błędach rywali się nie da. Jeden Ljuboja nie odmieni losów każdego meczu. Legia jest słaba i w tym roku nie odegra istotnej roli w walce o Mistrzostwo. Po tym co zobaczyłem widzę że jak dotąd najlepiej prezentuje się Śląsk i Lech. Wisła też nie powala na kolana a jeśli uda się im awansować do LM to w lidze będzie słabo. Jaga i Polonia też bez szans. Innych kandydatów na Mistrza brak.

• warszawiak

zgłoś naruszenie odpowiedz 21.08.2011 18:42 ~warszawiak

Już zabrakło Legii pary, zmęczenie sezonem dało znać. Proponuję zmotywować zawodników dodatkowymi premiami za chęć wyjścia na boisko. Kilka lat temu obiecałem sobie, że moja noga nie powstanie na stadionie Legii, Pepsi czy jakkolwiek się będzie nazywał i jestem dumny z dotrzymania słowa bo poziom piłki kopanej w naszym kraju jest tragiczny.