Informacje

24.08.2013 22:55 legia - lechia 0:1

Lechia skarciła rezerwy Legii

SERWISY:

Okazuje się, że ławka Legii wcale nie jest tak długa, jak się niektórym wydawało. Rezerwy warszawian nie sprawdziły się w meczu z Lechią, która wygrała na Łazienkowskiej 1:0 i zgarnęła trzy punkty. Gdańszczanie wraz z Górnikiem przewodzą T-Mobile Ekstraklasie.

Legia miała przy Łazienkowskiej odzyskać fotel lidera ekstraklasy, by w dobrym nastroju przygotować się do najważniejszego meczu sezonu ze Steauą. Lechia nie położyła się jednak przed gospodarzami i od początku meczu postawiła twarde warunki.

Już w pierwszej minucie pachniało bramką dla Lechii. Frankowski centrował, ale Pietrowski strzelił nad poprzeczką. Goście dopięli swego 12 minut później. Obrona Legii kompletnie zaspała. Po centrze z lewej strony piłka spadła pod nogi niepilnowanego Buzały, który z zimną krwią wykończył z kilku metrów okazję.

Jedynym zawodnikiem obecnego mistrza Polski, który w środę zagrał w meczu ze Steauą od pierwszej minuty był Dusan Kuciak. Później na boisku pojawili się także Radović, Kucharczyk i Vdorljak. Ale i ich obecność nie pomogła odwrócić losów tego spotkania.

Składy, kartki i sędzia

Żółta kartka - Legia Warszawa: Ivica Vrdoljak, Łukasz Broź. Lechia Gdańsk: Piotr Wiśniewski, Paweł Dawidowicz, Daisuke Matsui, Jarosław Bieniuk.

Sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz). Widzów 16682.

Legia Warszawa: Dusan Kuciak - Łukasz Broź, Mateusz Cichocki, Marko Suler, Tomasz Brzyski - Daniel Łukasik (80. Miroslav Radovic), Helio Pinto (64. Ivica Vrdoljak), Michał Żyro (72. Michał Kucharczyk), Patryk Mikita, Henrik Ojamaa - Władimir Dwaliszwili.

Lechia Gdańsk: Sebastian Małkowski - Deleu, Jarosław Bieniuk, Sebastian Madera, Adam Pazio - Paweł Dawidowicz, Marcin Pietrowski, Przemysław Frankowski (74. Piotr Grzelczak), Daisuke Matsui (79. Christopher Oualembo), Piotr Winiewski (61. Maciej Kostrzewa) - Paweł Buzała

par

• anty dres

zgłoś naruszenie odpowiedz 25.08.2013 17:10 ~anty dres

anty dres~anty dres

Jak na codzień nie lubię betonów,czyli Lechii Gdańsk,tak dzisiaj ich kocham za to co zrobili! :D
    W Warszawie tylko LEGIA~W Warszawie tylko LEGIA

pewnie jestes kpicem poloni6liga.derby z Lomiankami to szczyt pilkarskiego kunsztu

Wytrzeźwiej najpierw...

• Loco

zgłoś naruszenie odpowiedz 25.08.2013 14:56 ~Loco

Ja nie jestem kibicem Polonii i też się cieszę, że Legia dostała baty.

• W Warszawie tylko LEGIA

zgłoś naruszenie odpowiedz 25.08.2013 14:28 ~W…

• cwe7e

zgłoś naruszenie odpowiedz 25.08.2013 14:10 ~cwe7e

rezerwy? buehehehe.

• PRZECINAK_149

zgłoś naruszenie odpowiedz 25.08.2013 09:20 PRZECINAK_149

No i przyszła kryska na matyska. To samo będzie w meczu rewanżowym w lidze mistrzów. Niestety,bo polskie kluby to tylko na własne podwórko sie nadają.