Informacje

01.03.2011 17:01 Charytatywna licytacja obrazów

Kup obraz i wspomóż fundację Ewy Błaszczyk

Zwycięzcy internetowej aukcji pomogą dzieciom w śpiączce. Reprodukcje obrazów na niej wystawionych znalazły się w kalendarzu "Obudźmy się do działania" na 2011 rok.

Całkowity dochód z licytacji zostanie przeznaczony na dofinansowanie wyposażenia oraz prace wykończeniowe w klinice "Budzik".

Na aukcji można licytować 12 oryginałów obrazów, których reprodukcje zostały umieszczone w kalendarzu "Obudźmy się do działania" firmy Sanofi-Aventis. Licytacja obejmuje obrazy: Mariusza Stawarskiego, Marianny Sztymy, Józefa Wilkonia, Agaty "Endo" Nowickiej, Piotra Fąfrowicza, Joanny Szachowskiej, Mieczysława Wasilewskiego, Waldemara Jerzego Marszałka, Andrzeja Pągowskiego, Wiktora Sadowskiego, Tomasza Sętowskiego i Waldemara Świerzego. 

Licytacji on-line

Udział w licytacji jest możliwy on-line za pośrednictwem strony internetowej www.obudzmysiedodzialania.pl. Partnerem w realizacji przedsięwzięcia jest serwis aukcyjny Artinfo.pl.

Aukcja zaczęła się 24 lutego od godziny 14.00 i będzie trwać do 16 marca 2011 r. do godziny 19.00. Ostatniego dnia do licytacji internetowej oryginałów prac włączą się uczestnicy tradycyjnej aukcji młotkowej.

Obrazy i limitowana seria kalendarzy

Na aukcję wystawione są także trzy kalendarze limitowanej edycji „Obudźmy się do działania". Kalendarz został nagrodzony brązowym medalem VII Międzynarodowego Konkursu Kalendarzy i Kart Świąteczno-Noworocznych VIDICAL 2011.

Fundacja "Akogo?"

Ewa Błaszczyk-Janczarska oraz ks. Wojtka Drozdowicz założyli fundację w 2002 roku. Jej celem jest pomoc dzieciom po ciężkich urazach mózgu oraz wybudowanie pierwszej w Polsce kliniki-wzorca (na 15 łóżek) przy oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie trafiają najcięższe przypadki. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.akogo.pl

myk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
  • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
  • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
  • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »