Informacje

06.07.2011 14:54 ulewa w stolicy

Kolejne ulice pod wodą

SERWISY:

Ulewa dała się we znaki mieszkańcom Warszawy. Pod wodą znalazły się m.in.:ul. Korkowa, Padarewskiego i Trakt Lubelski. Intarnauci informują także o kilku innych zalanych ulicach.

"Ul. Korkowa od Płowieckiej do Naddnieprzańskiej - ogromne jezioro" – zaalarmowali nas na forum internauci.

Jezdnia pod wodą

Na wysokości nr 12 jezdnia zniknęła w ogromnej kałuży. Samochody przedzierają się przez wodę. W nie lepszej sytuacji są piesi - pod wodą zniknął chodnik. Wawer to nie jedyna dzielnica, która ucierpiała z powodu ulewy.

Nie tylko Korkowa

Podobne kłopoty czekają kierowców na ul. Paderewskiego i na Trakcie Lubelskim. - Kierowcy pownni zdjąć nogę z gazu i zachować ostrożność - przestrzega Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

 

 Internauci informują też o ogromnych kałużach na: Zwoleńskiej i Bronowskiej. - Baletowa od strony Raszyna do Puławskiej również zalana, przejezdne tylko 1/2 pasa w przeciwnym kierunku, ale kierowcy sami sobie zrobili mijankę, by każdy mógł przejechać - napisał jeden z internautów.

Woda zalała także ul. Puławską. W Piasecznie woda stoi m.in.: na ul. Geodetów. Sychy informuje z kolei o zalanej drodze koło Auchan i przesyła na Kontakt 24 zdjęcie:

 

Służba techczniczna miasta potwierdza, że ulewny deszcz podtopił kilka ulic. Najwięcej zgłoszeń jest z Wawra i Ursynowa. Od rana informujemy o przeciekającym budynku Dworca Centralnego.

 

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

ran/par

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • hhh

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.07.2011 11:44 ~hhh

  A na ul. Ogórkowej w Wawrze jak zwykle dwa "jeziora", na skrzyżowaniu Wałem Miedzyszyński oraz na wysokości nr 44, Wał Miedzyszyński na wysokości "Meduzy" "zalew" po każdym nawet najmniejszym deszczyku że trudno przejechać.
  Jaskrawy przykład olewania problemu oraz budowy obiecanego wału przeciwpowodziowego przez gminę. Ale to było przed wyborami w ub roku więc teraz jest już nieważne.

 • Dojeżdżający

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.07.2011 22:22 ~Dojeżdżający

  @Glo
  Tak samo było dzisiaj rano z Puławską w stronę centrum w okolicy skrzyżowania z Żołny - prawy pas był na tyle zalany, że mniejsze samochody musiały zjeżdżać na środkowy by nie ugrząść w wielkiej kałuży.

 • Glo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.07.2011 20:18 ~Glo

  Piszecie o małych uliczkach dziś praktycznie nie przejezdny był 1 pas Al.Jerozolimskich w stronę centrum (tuż przed węzłem Łopuszańska)!

 • DK

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.07.2011 20:05 ~DK

  Rembertów to norma... Trochę deszczu i jest pod wodą...

 • sest

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.07.2011 20:03 ~sest

  Michał, wykazałeś się kompletną niewiedzą w temacie.

 • KICKIEGO KICKIEGO

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.07.2011 19:29 ~KICKIEGO KICKIEGO

  KICKIEGO KICKIEGO KICKIEGO KICKIEGO KICKIEGO KICKIEGO KICKIEGO KICKIEGO KICKIEGO KICKIEGO KICKIEGO KICKIEGO KICKIEGO KICKIEGO KICKIEGO KICKIEGO

 • MIESZKANIEC

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.07.2011 17:57 ~MIESZKANIEC

  OD RONDA NA TTRAKCIE NIE MA KANALIZACJI ZROBIONEJ I STUDZIENEK RÓWNIEŻ BRAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  KIEDY WŁADZE WAWRA SIĘ TYM ZAJMĄ????
  JEDEN SAMOCHÓD UTOPIONY TO ZA MAŁO???

  NIE DA RADY PRZEJECHAĆ PRZEZ TRAKT LUBELSKI....


  CHYBA KOLEJNE WYBORY COŚ POMOGĄ....

 • q

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.07.2011 17:51 ~q

  Jaka ulewa. Normalne ciągłe opady deszczu, które normalnie powinny odprowadzić studzienki kanalizacyjne. No ale jak MPWiK ma je w du..ie. Ciekawe co na to rzeczniczka.

 • mieszkanka Traktu

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.07.2011 16:42 ~mieszkanka Traktu

  do Michał
  jak piszesz o Wawrze jako terenie zalewowym kolego to aż śmiech bierze. Spójrz na jakąkolwiek mapę a zobaczysz, że Trakt Lubelski, Korkowa itp to tereny położone daleko od Wisły i bardzo wysoko na skarpie i nawet baaaaaaaaardzo dawno temu tempaku koryto Wisły było dużo poniżej. Wina to brak kanalizacji i Trakt dziurawy rozjeżdżony dawniej przez ciężkie samochody. O remoncie słychać już na Trakcie ze 4 lata i wciąż jeszcze nie w tym roku, więc chociaż niech kombinują coś z tą wodą a nie ludziom zalewa garaże i piwnice bo z ulicy na podwórka leci

 • babrak z Wawra

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.07.2011 16:39 ~babrak z Wawra

  Na 4-tym zdjęciu I-pokazu slajdów widać słupek w biało-czerwone pasy - stoi on przy 2 studzienkach (nie wiem jakiego rodzaju), z których jedna zapadła się na kilkanaście centymetrów (bądź - gorzej - zapadła się obudowa włazu) tworząc potężną wyrwę w jezdni - to obrazuje stan kanalizacji - nie dość, że niesprawna, to jeszcze niebezpieczna. Dalej, za ul. Nadnieprzańską przy oddziale banku PKO przy stacji PKP Gocławek jest zdewastowana nawierzchnia ul. Korkowej z licznymi wyrwami i wszędzie zalegającym pokładem jezdni - nawierzchnia została dosyć dawno zdewastowana przy budowie osiedla przez JW Destruction - to pokazuje "dbałość" o infrastrukturę i brak kontroli nad poczynaniami prywatnych firm. Dziwi mnie, że nikt się tym nie zajął.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »