Informacje

03.10.2011 20:40 nowy termin zmian poznamy we wtorek

Falstart na Toruńskiej, "przez oznakowanie"

SERWISY:

Kierowcy muszą jeszcze poczekać zanim przejadą przez wiadukt nad ul. Łabiszyńską. W poniedziałek wieczorem na Trasie Toruńskiej zebrała się komisja, ale nie pozwoliła, by kierowcy jeździli pod szklanymi półtunelami. – Wykonawca musi poprawić oznakowanie – wyjaśnia Małgorzata Tarnowska, rzeczniczka GDDKiA.

- We wtorek mam nadzieję poznamy nowy termin otwarcia wiaduktu – informuje rzeczniczka Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Tarnowska niestety nie była w stanie powiedzieć, ile może potrwać poprawianie oznakowania. Jak tylko uda się to zrobić, ponownie zbierze się komisja.

Otworzą wiadukt, zamkną rondo

Drogowcy szykują duże zmiany na Trasie Toruńskiej. Kierowcy mają w końcu zostać wpuszczeni na wiadukt nad rondem na ul. Łabiszyńskiej w stronę centrum.

Jednocześnie, by dokończyć prace przy drugim wiadukcie, gdzie wciąż montowane są szklane półtunele, zamknięty zostanie przejazd przez rondo w stronę centrum. Kierowcy, którzy będą chcieli z ul. Łabiszyńskiej wjechać na Trasę Toruńską w stronę centrum będą musieli skorzystać z objazdów: Łabiszyńską, Kondratowicza, Bazyliańską i Wysockiego oraz drugi ul. Artyleryjską i Ostródzką. Taka organizacja ruch potrwa tu do listopada.

Aby do kwietnia 2012

Utrudnienia w tym miejscu mają potrwać co najmniej do listopada. Prace na 7-kilometrowym odcinku między węzłem Modlińska a węzłem Piłsudskiego w Markach potrwają do kwietnia 2012 r.

TAK MA WYGLĄDAĆ ORGANIZACJA RUCHU PO OTWARCIU WIADUKTU:

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Friend

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.10.2011 23:56 ~Friend

  Widzieliście na mapie ten objazd na wjazd?
  Łabiszyńska skręca w lewo prze wjazd w praw w Artyleryjską (1km do tyłu) i tu się włącza na trasę (dorabiając kolejny 1 km) w korku...

 • dsafgxcx

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.10.2011 15:22 ~dsafgxcx

  Nie wiem czemu narzekacie wszyscy na tą budowę! Chłopaki naprawdę budują szybko, sprawnie i z rozmachem! Przypominam, że zaczęli później niż PARTACZE co udają, że budują wiadukt nad kanałem Żerańskim w ciągu Modlińskiej! A mają do wybudowania 7km drogi, wiele wiaduktów nad ruchliwymi drogami. Pracowali nawet w zimę jak padał obficie śnieg, radzili sobie!

 • Paweł

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.10.2011 14:11 ~Paweł

  Już ponarzekali sobie wszyscy? Za dwa lata nie będziecie pamiętać o tych korkach - tylko z uśmiechem trasą jechać.

  Karol - znam takich jak ty. Że nie otworzyli z powodu oznakowania źle, a gdyby otworzyli i doszłoby do wypadku to byś pierszy pisał, że urzędnicy do tyłka, że nie powinni otwierać, że to ich wina. Matko jak ja nie ogarniam takich mendotliwych gości jak ty. Co by nie zrobić to źle. Ciekawe czy w pracy też się stawiasz i też byś wziął na siebie ryzyko podjęcia decyzji łamiącej prawo? Pewnie nie, więc buraku nie oczekuj tego od innych. Jak ci korki nie pasują to wstawaj godzinę wcześniej a nie jedź na ostatnią chwilę.

 • ppp

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.10.2011 13:41 ~ppp

  @Zygu(L) - zamknięty i w dodatku nie wiadomo po co - nic się tam nie dzieje.

 • Zygu(L)

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.10.2011 13:23 ~Zygu(L)

  a może by tak otworzyć przynajmniej wiadukt na ulicy Annopol! W zeszłym roku był remontowany przez ponad 4 miesiące a teraz zamknięty i jeszcze bardziej zupełnie nie potrzebnie blokuje Białołękę.
  Cokolwiek w zamian proszę Państwa...

 • Słoik

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.10.2011 13:08 ~Słoik

  "Taka organizacja ruch potrwa tu do listopada." A w międzyczasie spadnie śnieg i tak już do wiosny, ba lata bo wcześniej się nie da. Pytanie dlaczego przy tej przebudowie w nie pracowano na dwie zmiany. 16 fajrant i tyle. Wiadukty miały być oddane zgodnie z harmonogramem w listopadzie 2010 roku !!! Po zamknięciu wileńskiego to sie na toruńską nie da wjechać bo będzie cała stać !!!

 • wariat

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.10.2011 10:05 ~wariat

  zamknąć całkiem TT to homonty z kiżiakowa nie dojadą do pracy w w-awie

 • bart

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.10.2011 07:39 ~bart

  Czego oczekujecie od Greków, ktoś kto jeszcze 20 lat temu znał się jedynie na wypasaniu kóz dostał zgodę na budowę najważniejszej trasy w Warszawie. Co gorsza nikt się nie uczy i dalej wygrywają przetargi. Pokażcie mi budowę gdzie jest gorsza organizacja.

 • kilovolt

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.10.2011 22:45 ~kilovolt

  Bo trasa 104 i 204 zasadniczo się nie zmieni, nie będzie tylko zjazdu z ronda na TT w stronę centrum, a te przecież jadą w Łabiszyńską, w kierunkach jakie jeżdżą te autobusy przejazd będzie zachowany.

 • cepeliada

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.10.2011 22:14 ~cepeliada

  Chyba znów zapomnieli powiadomić ZTM. Strona ZTM milczy na temat objazdów 104 i 204.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »