Informacje

01.06.2016 13:03 Władze miasta na Dzień Dziecka

Dzień dziecka w ratuszu
i pałacu prezydenckim

SERWISY:

"W Dniu Dziecka życzymy wszystkim dzieciom – tym małym i tym całkiem dużym – mnóstwo uśmiechu, zabawy  i słodkości" – czytamy w życzeniach od władz Warszawy. Prezydent i jej zastępcy pochwalili się zdjęciami z dzieciństwa. Fotografie z lat młodości pokazali też Andrzej Duda i Pierwsza Dama.

Na oficjalnym koncie m.st. Warszawy w mediach społecznościowych pojawiło się zestawienie fotografii z dzieciństwa. Widzimy na nich Hannę Gronkiewicz-Waltz, która znajduje się w samym środku zdjęcia.

"Dużo uśmiechu, zabawy i słodkości"

Oprócz niej, na fotografiach znajdziemy też wiceprezydentów. Jarosława Jóźwiaka (prawy górny róg), Włodzimierza Paszyńskiego (lewy górny) i Michała Olszewskiego (prawy dolny). W lewym dolnym rogu znajduje się zdjęcie sekretarza m. st. Warszawy - Marcina Wojdata.

Z okazji Dnia Dziecka nie zabrakło też specjalnych życzeń. "Życzymy wszystkim dzieciom – tym małym i tym całkiem dużym – mnóstwo uśmiechu, zabawy  i słodkości, by codziennie spełniały się Wasze marzenia, by Wasze miasto pięknie rosło razem z Wami i byście w dorosłym życiu zachowali w sobie dziecięcą radość" – czytamy na profilu Warszawy na Facebooku.

Prezydent z klockami, Pierwsza Dama z misiem

Swoimi zdjęciami z dzieciństwa pochwaliła się na Twitterze również para prezydencka. Widzimy na nich Andrzeja Dudę i jego małżonkę Agatę Kornhauser-Dudę w czasach przedszkolnych.

Dodatkowo na stronie prezydenta pojawiły się życzenia. "Z okazji Waszego święta życzymy Wam dużo zdrowia, optymizmu oraz wielu wspaniałych chwil przeżytych w gronie najbliższych. W każdym nowym dniu odkrywajcie dla siebie jak najwięcej momentów pogodnych i szczęśliwych" - pisze para prezydencka.

"Życzymy Wam sukcesów w nauce. Zdobytą wiedzę starajcie się wykorzystywać z pożytkiem dla Was i osób, które spotkacie na swej drodze. Niech cechuje Was różnorodność zainteresowań, ciekawość wobec świata, otwartość i wrażliwość na drugiego człowieka" - czytamy.

"Życzymy Wam, aby dzieciństwo było dla Was czasem miłych i inspirujących wspomnień, które w życiu dojrzałym kształtować będą Waszą kreatywność. Życzymy Wam również, aby dorośli zawsze byli dla Was pełni zrozumienia, wsparcia i zachęty do interesującej zabawy oraz ciekawej pracy. Z serdecznymi pozdrowieniami i uśmiechem :-)" - kończy Pierwsza Para.

CZYTAJ TAKŻE NA TVN24.PL

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • gosc

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.06.2016 19:38 ~gosc

  Nie chce chuje Was różnorodność zainteresowań :-)

 • ida

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.06.2016 18:06 ~ida

  sympatyczne

 • Toudi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.06.2016 13:56 ~Toudi

  zzxczxzx~zzxczxzx

  przepraszam ale co to ma na celu? Co mi z tego ze prezydent wrzuca swoje słit focie na twittera zamiast zajmować się pracą na rzecz narodu?

  KODziarz próbował użyć mózgu i popełnił posta na TVN Warszawa. Brawo!

 • zzxczxzx

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.06.2016 13:22 ~zzxczxzx

  przepraszam ale co to ma na celu? Co mi z tego ze prezydent wrzuca swoje słit focie na twittera zamiast zajmować się pracą na rzecz narodu?

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »