Informacje

23.05.2015 18:04 będzie Neutral Fan Zone

Dwa dni piłkarskich emocji
na placu Zamkowym

SERWISY:

Na placu Zamkowym we wtorek i środę, 26-27 maja, funkcjonować będzie specjalna strefa Neutral Fan Zone. Kibice będą mieli tam m.in. okazję do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z trofeum Ligi Europy. Przed Zamkiem Królewskim rozegrany zostanie także finał Mini Mistrzostw Warszawy.

Mini Mistrzostwa Warszawy są wydarzeniem towarzyszącym finałowi Ligi Europy. Weźmie w nich udział w sumie 16 młodzieżowych drużyn chłopców z rocznika 2004/2005, trenujących piłkę nożną w warszawskich klubach i stowarzyszeniach.

Każdy zespół liczy 12 zawodników. W półfinałach i finale grać będzie po 5 kadrowiczów (4 w polu + bramkarz). Pozostali są zawodnikami rezerwowymi.

Drużyny wyłonione w eliminacjach rywalizować będą o zwycięstwo na placu Zamkowym, na specjalnym przygotowanym boisku o wymiarach 15 na 30 metrów. Półfinały rozgrywane będą we wtorek, 26 maja, w godz. 11.00-16.00 a finały w środę, 27 maja w godz. 11.00-17.00. Mecz o trzecie miejsce rozegrany zostanie około godz.16.00 a mecz o mistrzostwo około godz. 16.40.

Gala finałowa oraz wręczenie nagród uczestnikom zmagań odbędzie się o godz. 17.30. W przerwach między meczami, a także po zakończeniu rozgrywek odbędą się pokazowe spotkania AMP Futbolu.

Neutral Fan Zone

Na placu Zamkowym powstanie również specjalna neutralna strefa kibica. Dla fanów piłki nożnej będzie to również możliwość zobaczenia z bliska pucharu Ligi Europy. Będzie to także ostatnia szansa na zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia z trofeum (gotowe odbitki zdjęć do odbioru na miejscu wydarzenia), nim trafi on do zwycięzców spotkania Sevilla FC - Dnipro Dniepropetrowsk.

Dodatkowo podczas prezentacji fani piłki nożnej po raz kolejny będą mieli okazję do spotkania z mistrzami football freestyle – Szymonem Skalskim (Mistrzem Świata Red Bull Street Style Tokio 2013), Kamilem Drzewuckim (finalistą międzynarodowych zawodów Freestyle Football Pyrzyce 2010) oraz Mateuszem Związkiem (finalistą Mistrzostw Świata Superball – Praga 2013). Będą oni popisywać się swoimi umiejętnościami a także poprowadzą warsztaty z żonglerki piłką.

Na placu Zamkowym pojawią się również namioty i stoisko sponsorów oraz partnerów UEFA i warszawskiego finału Ligi Europy. Gościom wizytę umili również muzyka odtwarzana przez DJ-a.

Neutral Fan Zon będzie działał we wtorek, 26 maja, w godz. 11.00-17.00 i środę, 27 maja, w godz. 11.00-19.00.

W środę czeka nas też seria zmian w komunikacji na Saskiej Kępie:


Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
  • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
  • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
  • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »