Informacje

21.06.2011 10:20 akcja policji

7 kg narkotyków
w mieszkaniu na Jelonkach

SERWISY:

Około 7 kilogramów narkotyków znaleźli w jednym z mieszkań na Jelonkach kryminalni z Bielan.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową bielańskiej komendy mieli informacje, że w mieszkaniu przy ul. Coopera są przechowywane i porcjowane różnego rodzaju narokotyki.

Kryminalni zaplanowali zasadzkę, w której wzięli udział wytypowani funkcjonariusze. W mieszkaniu policjanci zastali mężczyznę i kobietę. Obydwoje zostali zatrzymani i przewiezieni na komendę przy ul. Żeromskiego.

Narkotyki, wagi, telefony

W mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli 7 kilogramów marihuany, amfetaminy, i haszyszu, tj. 8 tys. porcji o wartości czarnorynkowej ok. 250.00 złotych. Policjanci zabezpieczyli również 2 wagi elektroniczne, 11 telefonów komórkowych i 15 tys. złotych.

Mężczyzna aresztowany

28-letni Dariusz K. został aresztowany na 3 miesiące. Usłyszał zarzuty posiadania i handel narkotykami.  Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Kobieta po przesłuchaniu została wypuszczona na wolność.

su

 

 

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • git

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.07.2011 14:18 ~git

  znam Darka nawet dobrze ... erka go czeka z 5-7 lat posiedzi ...

 • kil

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.06.2011 19:20 ~kil

  pismaku robienie zasadzki polega na czym innym, to był najazd lub najście.

 • pajdokracja

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.06.2011 23:40 ~pajdokracja

  pk- źle z psychiką? Uważaj co mówisz:]-jakie globusy i na dodatek moje? Zostaw moje globusy w spokoju nie oddam ich nikomu . Konieczna jest zmiana mentalności nauczycieli, wprowadzenie internetu do szkół- tam jest ogromna wiedza i jest przekazywana w sposób jaki b. szybko przyswaja młody człowiek . No i zainteresowanie tymże młodym człowiekiem , każdy ma jakieś zdolności . Konieczne jest zainteresowanie światem , nauka szacunku do drugiego człowieka . Wiem to utopia ale gdyby pracownikom MEN chciałoby się pracować ten świat mógłby być piękny . W tej chwili to straszna , zbiurokratyzowana , odhumanizowana instytucja . Rodzice boją się posyłać dzieciaki do szkoły- coś chyba nie tak? Oszczędność na produkcji głupich podręczników byłaby ogromna a rodziców stać by było wtedy na komputer . Gorzej czasem z dostępem do internetu- ale w XXIw. jest to chyba możliwe nawet w Polsce?

 • pk

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.06.2011 22:51 ~pk

  do pajdokracja:
  łatwo jest krytykować, trudniej o coś konstruktywnego.
  co proponujesz w skali całego kraju ?? cos co przyniesie naprawdę wymierny efekt, i z czym poradzi sobie budżet MEN (np. Twoja akcja vs. globusy do szkół).

 • pajdokracja

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.06.2011 20:34 ~pajdokracja

  kid91-i to jest prawda co piszesz. Wszystkie nałogi niszczą psychikę-alkohol też ale i trawka nie jest obojętna. Tylko dla mnie nie jest problemem to czy legalizować czy nie ale to , żeby dzieciaki w to nie chciały wchodzić , żeby nie stawały się zombie. No ale MEN nie chce się tym zająć- woli produkować bezmózgi i wprowadzać totalitaryzm.

 • kid91

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.06.2011 20:07 ~kid91

  ~legalize it - Bredzisz słaby człeku. Człowiek zamiast radzić sobie ze stresem i problemami będzie uciekał do palenia aby "poczuć się wolny". W przyszłości będzie skutkowało tym, że człowiek będzie bardzo słaby psychicznie i zamiast radzić sobie z problemem będzie popełniał samobójstwa.
  W ciągu roku byłam na 3 pogrzebach samobójców (21-25l) którzy palili ten syf od lat. Znałam ich od lat i wiem, że ten syf osłabia ludzką psychikę. PRECZ Z TRAWĄ!!!!!! NIE LEGALIZOWAĆ!!!!

 • to wszystko

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.06.2011 17:47 ~to wszystko

  A co z patrolami , takimi co chodzą po ulicach i choć stwarzają iluzję bezpieczeństwa? A co z menelami , których jest coraz więcej? Co właściwie dzieje się w mieście , żeby poprawić nasze powszechne bezpieczeństwo? Tylko nie mówcie , że przełożeni policjantów , strażników miejskich ciągle dostają premie i nagrody.

 • ask

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.06.2011 16:14 ~ask

  @ gosc Lepiej pilnować dzieciaków żeby papierosów nie paliły bo z perspektywy młodej osoby, która miała do czynienia i z narkotykami i papierosami to zapewniam, że ta druga używka zdecydowanie gorsza. Chyba dobrze nie przemyślałeś tego co napisałeś. Chcesz płacić kapusiom za to, że się wzięli za sprzedaż narkotyków i wpadli? Lepiej chyba zalegalizować. Wóda jest legalna i w każdym monopolu kupisz bez problemu dawkę śmiertelną. Może to samo powinno się zrobić z niektórymi narkotykami. Nie byłoby przestępczości na tym polu. Gangi narkotykowe by zniknęły bo zabrano by im źródło dochodu, a idąc tropem, że zakazany owoc najsmaczniejszy to i może dzieciaków by tak nie ciągnęło.

 • Motocyklista

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.06.2011 16:01 ~Motocyklista

  uuu... hurtownia i bank w jednym ;)

 • jas

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.06.2011 15:54 ~jas

  a konkubina NIE wiedziała?

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »