Absurdy

28.09.2018 16:47 przed szpitalem na szaserów

Samotne auto pośród błękitu. "Trudno komentować głupotę"

SERWISY:

Elegancki samochód osobowy stojący samotnie pośrodku wielkiej plamy błękitu wypatrzył jeden z naszych czytelników. Wysłał zdjęcia na Kontakt 24.

Niecodzienne zdjęcia nasz czytelnik zrobił przy ulicy Szaserów przed najbardziej znanym wojskowym szpitalem w kraju.

"Kreatywność przede wszystkim" - napisał krótko autor zdjęć podpisujący się pseudonimem grzcie2083.

"Skrajna głupota wykonawcy"

To zwięzłe podsumowanie wystarczy jednak za cały komentarz do tego obrazka. Czytelnikom proponujemy, by sami wymyślili nazwę dla tego tryptyku fotograficznego. Nasza propozycja jest dość banalna, ale jednocześnie mocna znaczeniowo: "Wielki Błękit".

Zdjęcia pokazaliśmy Zarządowi Dróg Miejskich.

- Trudno o właściwy komentarz, w przypadku tak skrajnej głupoty wykonawcy, tym bardziej, że nie jest to pierwszy raz, kiedy wykonawca zachowuje się kuriozalnie. Tłumaczenie w tej chwili w jakikolwiek sposób wykonawcy byłoby również skrajną głupotą - odpowiada rzeczniczka drogowców Karolina Gałecka.

- Rozumiem, że jest problem z ustaleniem właściciela samochodu, są jednak służby porządkowe, jak policja, do których powinno się w takich sytuacjach zadzwonić. Oczywiście, ze swojej strony zapewniamy, że tak wykonanej pracy podczas końcowego odbioru robót, nasz inspektor nie przyjmie - zapewnia Karolina Gałecka. Dodaje, że urzędnicy ZDM już w czwartek widzieli efekt prac. - Niestety nie przewidzieliśmy kar umownych za głupotę wykonawcy - mówi Gałecka.

Czytaj też o absurdzie na Odolanach. Nowy asfalt wylany wokół samochodów:

mś/pm

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Roman

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.12.2018 17:18 ~Roman

  Zapraszam na ul. Bieniewicką 4 tam też znajduje się miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych z niedokończonym malowaniem miejsca postojowego na niebiesko, ponieważ na części wyznaczonego miejsca od kilku miesięcy stoi kołami samochód osobowy renault, którego od długiego czasu nikt nie rusza. Niktt tez nie jest zainteresowany dokończeniem malowania ani losem samego samochodu, interwancja w straży miejskiej nic nie dała- usłyszałem że to nie w ich gestii.

 • Jaca

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.12.2018 11:10 ~Jaca

  Ale o co chodzi? Samochód odjedzie ( właściciel może w szpitalu?)i domalują resztę.

 • Lexus

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.12.2018 08:55 ~Lexus

  Dzieki w 25

 • Tad

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.12.2018 11:43 ~Tad

  Myślę, że w tym zakresie powinna być współpraca zleceniodawcy robót /publicznego zarządcy z urzędem komunikacji w celu umożliwienia powiadomienia właściciela pojazdu o problemie.

 • RTT

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.11.2018 08:47 ~RTT

  Największym absurdem jest samo malowanie tych miejsc dla niepełnosprawnych farbą. Ten kto to wymyślił chyba bardzo nie lubi niepełnosprawnych, albo chce żeby ich było więcej. Koło mnie też wymalowali takie wspaniałe miejsce: piękne, kolorowe, błyszczące i tak śliskie że po zwykłym deszczu ciężko na nim ustać na nogach zdrowej osobie a nie mowa niepełnosprawnemu.
  Może to tak w ramach treningów niepełnosprawni na wózkach mają ćwiczyć poślizgi i drifty, po co im życie ułatwiać.

 • olaboga

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.11.2018 00:14 ~olaboga

  samochód na przeciwko szpitala. Może w nim , od dłuższego czasu, jest właściciel i nie wie że na ulicy się cokolwiek dzieje. afera lekko naciągana.

 • dramat

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.11.2018 11:46 ~dramat

  geg~geg

  Jaki PROBLEM??? Laweta,auto odholowane,rachunek wystawiony!!!To tylko glupcy postepuja inaczej i cackaja sie z jeszcze wiekszymi glupcami7q


  Fajnie, to jeszcze zapłać za to, bo wykonawca pewnie nie chciał i słusznie.

 • dramat

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.11.2018 11:45 ~dramat

  Ale po co ten dziki najazd na wykonawcę. Tak się robi remonty, kiedy cała ulica nie jest wyłączona z ruchu i nie ma wcześniej informacji, żeby usunąć pojazdy. Omija się samochody stojące i wraca na miejsce, gdy odjadą (na całej mojej ulicy robili miejsca parkingowe w ten sposób właśnie. Wszystko było rozkopana, zdjęta kostka, a pośrodku tego bałaganu stał jeden samochód, którego właściciel pewnie był na wakacjach). Pojazd nie stał niezgodnie z przepisami, więc na czyj koszt ma się odbyć wywózka i na jakiej w ogóle podstawie.

 • widlak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.11.2018 13:01 ~widlak

  Widłąkiem przestawić 3 metry w bok i po sprawie.

 • Saskers

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.11.2018 21:33 ~Saskers

  Bzdury piszesz rydzol, właściciel zaparkował sobie autko, zdm-y stwierdziły, że zrobią tam puste miejsce dla posiadaczy nalepki ale nie dokończyli malowania bo nie odjechał. Prawidłowo zaparkowany z numerami może sobie stać. Pomalowali na około podłoże na niebiesko i tyle, żadnych kopert. Stoi we wnęce błękitnego parkingu. To, że tej pani się nie podoba to jej problem, właściciel nie naruszył żadnych przepisów. Najpierw On stał, a później oni zaczęli malować. Muszą czekać aż odjedzie i tyle.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Samotne auto pośród błękitu. "Trudno komentować głupotę"

Samotne auto pośród błękitu. "Trudno komentować głupotę"

Elegancki samochód osobowy stojący samotnie pośrodku wielkiej plamy błękitu wypatrzył jeden z naszych czytelników. Wysłał zdjęcia na Kontakt 24. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »