Absurdy

20.11.2010 18:27 Absrud tygodnia

Zebra "zakończona" murkiem

SERWISY:

Poznaliśmy kolejny absurd tygodnia. Tym razem internauci TVN Warszawa postawili na "zebrę", która prowadzi prosto na murek.

Przejście dla pieszych, znajdujące się przy Brico Depot na ul. Jagiellońskiej, najlepiej nadaje się do protestowania. Należy wziąć transparent, przejść po pasach, zawrócić przed murkiem i przejść ponownie. Zdjęcie nadesłał na warszawa@tvn.pl Daniel.

Trawnik - parking (2 miejsce)

Al. KEN dopiero co została wyremontowana. Nie wszyscy potrafią to uszanować. Ten kierowca najwyraźniej nie widzi różnicy pomiędzy trawnikiem a parkingiem. Mamy nadzieję, że taki sposób parkowania pojazdów nie znajdzie naśladowców. Zdjęcia przysłał Jarosław.

Okopany samochód(3 miejsce )

Robotnicy rozkopujący chodnik natknęli się na niespodziewaną przeszkodę. Na drodze wykopu stanął samochód. Rów ciągnie się z przodu samochodu, z tyłu, a nawet wchodzi pod zawieszenie. Widać robotnicy tak się spieszyli ze swoją pracą, że nie mieli czasu zadzwonić po odpowiednie służby z prośbą o usunięcie przeszkody. Zdjęcie nadesłał Jarek.

Parking. Nie parkować!(4 miejsce)

Niewielkim wytłumaczeniem dla kierowców może być ta tabliczka. Parkingów jest mało, a jak już uda się jakiś znaleźć to obowiązuje na nim zakaz parkowania. Zdjęcie tego osobliwego miejsca postojowego przy szpitalu WIM zrobił PiterShow.

 

Przejście dla samochodów (5 miejsce)

Kolejnemu kierowcy również coś się pomyliło. Nie zauważył, że nie jest pieszym, a porusza się samochodem. Bo jak inaczej można wytłumaczyć pozostawienie samochodu na środku przejścia i chodnika? Autor zdjęcia – Rafał – sugeruje, że właściciel uważa, że skoro ma BMW, to może parkować jak chce. Nie może.

ran

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Rysdan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.12.2010 07:55 ~Rysdan

  już wiem co oznacza BMW - Bo Mogę Wszystko a kwestia Będziesz Miał Wydatki, to już jak panowie ze straży miejskiej cię zauważą

 • ;P

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.11.2010 13:37 ~;P

  Dlaczego na KENie zmniejszają ilość miejsc parkingowych? Na prawdę ktoś uważa, że tam jest za dużo takich miejsc. Za chwile wszyscy będą parkować na trawnikach bo w innych miejscach się nie da!

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »