Absurdy

19.05.2011 09:29 samochód zastawia przejście

Zaparkował na chodniku, pomimo słupków

SERWISY:

 

Wojna pomiędzy służbami stawiającymi słupki, a kierowcami którzy usiłują zaparkować na chodniku wciąż trwa. Czy to nowy samochód potrafiący przeniknąć przez wszystkie zapory? Raczej nie. To zwykły brak szacunku dla pieszych i przepisów.

Zdjęcie z bocznej uliczki odchodzącej od Czerniakowskiej, na granicy strefy płatnego parkowania, przysłał internauta podpisujący się Czernykot. Zastanawia się ile wyobraźni trzeba mieć żeby tak zaparkować. Chyba niewiele – pisze Czarnykot.

wp/ec

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • stonka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.05.2011 09:14 ~stonka

  do Vlader
  szanujesz kierowcę za wykonanie banalnego manewru? szanujesz go za łamanie prawa? czy za to, że ma w dupie innych uczestników ruchu - pieszych?
  idąc Twoim tropem "rozumowania", czerwone światła też można olać, bo zamiast bezkolizyjnych węzłów każą czekać na zielone... więcej, zamiast budować kładki czy przejścia podziemne, każą zatrzymywać się przed przejściami dla pieszych!

 • alon

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.05.2011 23:03 ~alon

  dlatego takim baranom należy bezwzględnie spuszczać powietrze ze wszystkich kół . Nawet nie macie pojęcia jak taka sytuacja szybko i skutecznie uczy myślenia .

 • mama

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.05.2011 19:01 ~mama

  Codziennie tracę kupę nerwów przez takich kierowców...Muszę się nieźle nakombinować, żeby przedostać się z małym dzieckiem w wózku po starsze do szkoły. Kierowcy! Myślcie troszkę o innych, a nie tylko o sobie!

 • Vlader

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.05.2011 08:59 ~Vlader

  Miejsca do parkowania należy tworzyć a nie absurdalne ograniczenia ta wojna z kierowcami trwa od dawna. Samochodów nam przybywać zawsze będzie. Szacun dla tego co potrafił tak wjechać. Każdy pieszy kiedyś może zostać kierowca i co ? zmienia to punkt widzenia?

 • Tomasz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.05.2011 22:05 ~Tomasz

  Jak byś wiedział to SM nie wystawia radaru od 5 miesięcy i jakoś z tego tytułu nie ubolewaja,a jak SM nie przyjeżdża do parkowania zadzwońcie na policje Ci zapewne przyjadą,bo nie tylko SM jest odntego typu interwencji, policji SM uprawnień nie zabrała mają pełny wachlarz

 • Giggi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.05.2011 21:52 ~Giggi

  Straż miejska fotoradarów musi pilnować.

 • Marek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.05.2011 18:58 ~Marek

  Buractwu w samochodach, którym się wydaje, że wraz z kupnem samochodu kupili sobie prawo do parkowania wszędzie gdzie chcą, trzeba pokazać, że się przeliczyli.

  Chęć rysowania źle zaparkowanych samochodów jest zupełnie zrozumiała - jest jednak głównie wynikiem kompletnej nieudolności służb porządkowych. Nikt by nikomu nie chciał rysować samochodów, gdyby tak jak w cywilizowanych krajach, po wykonaniu telefonu do straży miejskiej w ciągu 5 minut pojawiał się holownik.
  Nie dawno nie mogłem wydostać się z domu z wózkiem dziecięcym, bo jakiś idiota zaparkował kompletnie zastawiając przejście.
  Zadzwoniłem po straż miejską, czekałem 2 godziny (!!) aż w końcu właściciel się zjawiał i odjechał. Straż Miejska w ogóle nie przyjechała.

 • f16lpg

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.05.2011 12:02 ~f16lpg

  Przejście jest wąskie -połamać lustra. Do chama po chamsku. A kierowcy ryj gratis zarysować.

 • ml

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.05.2011 10:00 ~ml

  Jeżeli nadal twierdzicie że nie holować to powiedzcie to matce dzieckiem i wózkiem, niepełnosprawnemu na wózku albo staruszce z laską którzy mają się przeciskać, chodnik dla pieszych a jak kierowca o tym zapomina to powinien odebrać auto z parkingu poza granicami miasta i zapłacić mandat i będzie następnym razem pamiętał, a argument że nie ma parkingów jest idiotyczny, nikt nikomu nie będzie kupował parkingu stać cię na auto nich stać cię będzie na parking, a nadto samochód nie musi stać przy oknie, jak będzie stał 500 metrów dalej też mu nic nie będzie.

 • ja

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.05.2011 09:51 ~ja

  ja bym go potraktował kluczem po lakierze i urwał lusterka. następnym razem by pomyślał...

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »