Absurdy

12.03.2012 16:49 Reporter 24: "Parkowanie po warszawsku"

"Zablokował rondo i poszedł na przystanek tramwajowy "

W poszukiwaniu wolnego miejsca warszawiacy potrafią być „kreatywni”. Do niecodziennej sytuacji doszło na placu Zbawiciela. -Starszy mężczyzna zablokował zjazd z ronda i udał się na przystanek tramwajowy – napisał na Kontakt 24 Protoplasta.

Całe zajście  reporter 24  obserwował z okna budynku przy placu Zbawiciela. Zrobił zdjęcia i opisał całe nonszalanckie zachowanie starszego kierowcy.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • postronny_obserwator

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.03.2012 17:27 ~postronny_…

  Kocham dziennikarzy analfabetów. "Gdyby nie zablokował skrzyżowanie i mimo próśb innych uczestników ruchu nie zabrał auta". Czyli uległ i usunął samochós blokujący rondo, więc co później próbowano powstrzymać przed odjazdem?

 • majka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.03.2012 15:55 ~majka

  i bardzo dobrze! to był jedno osobowy protest i uświadomienie, że nie ma w tym mieście w centrum miejsc parkingowych, a jak już są to ściągają haracz ile mogą i jak mogą!

 • jkhoh

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.03.2012 17:16 ~jkhoh

  dziad warszawski moher

 • Andymendy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.03.2012 12:05 ~Andymendy

  Co innego psia kupa w parku, co innego w krzaczkach pod blokiem. W ta pierwsza - wdepniesz na pewno, zanim ona zdazy sie rozlozyc. Zgodnie z prawem Murphy'ego. Druga - w krzaki nie wejdziesz, buty uratujesz, ale kupy bedziesz wachac i ogladac kazdego ranka w drodze na przystanek tramwajowy.

 • Mochier

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.03.2012 10:59 ~Mochier

  Kto dziadkowi zwróci koszt porysowanego lakieru przez tych zadymiarzy co dotykali jego auto? No kto pytam się?

 • pedro

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.03.2012 12:26 ~pedro

  Ty protoplasta, naucz sie pisac redaktorzyno czy kim ty tam jestes... "sytułacji"??

 • Arszczur

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.03.2012 11:38 ~Arszczur

  A ja mam w nosie kierowców zasmrodziarzy, bardziej mnie interesuje los tej psiny do adopcji. 2 MILIONY LUDZI Z OKŁADEM I SĄ BEZPAŃSKIE PSY. Nawet nie mogę przepchnąć pomysłu żeby przestać kosić te przeklęte trawy z liści. Psia kupa rozkłąda się w takiej NATURALNEJ łące błyskawicznie. Trzeba mieć kuku na muniu jak jankiesi, żeby strzyc trawniki ze wszystkiego co żyje - oto jeden z powodów, dla którego są jednakowi i ważą minimum po 170 kilogramów na tych swoich SUBURBIES. Wszystko kastrują i plastikują! I do nas ta moda napływa. Ale przeca u nasz jak w jakiej angli łabo hameryce mo być a nie łonka i rower jak u pana lisztonosza u nasz na wsi:( A co do aut: na razie fornale muszą poszaleć tymi trupami zardzewiałyni z Niemiec i Holandii, jeżdżącym śmietnikiem!

 • językowegestapo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.03.2012 11:03 ~językowegestapo

  "Pewnie nikt nie zwróciłby uwagi, gdyby nie zablokował skrzyżowanie i mimo próśb innych uczestników ruchu nie zabrał auta."

  To jest niby po polsku napisane? A co oznacza? Że jakby nie zabrał auta, to by nie zauważono, czy nie zauważono, bo zabrał? A może zauważono, bo nie zabrał? Zabrał mimo próśb, czy właśnie mimo próśb nie zabrał? No i słowo "skrzyżowanie" też się przecież deklinuje (odmienia przez przypadki) po polsku

 • ewz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.03.2012 20:10 ~ewz

  Stanął sobie ddziadek na wysepce Nikomu nic się nie stało. O co tyle szumu.Po co dziadka denerwować Postoi odjedzie życie sie potoczy dalej Śmieciarka zablokowała przejazd Najprawdopodobniej dziadek nie przewidział tego,że śmieciarz zamirzał stanąć na ww wysepce
  a że nie mógł naruszyć przepisów z powodu zajętego miejsca, zablokował ruch i w ten sposób naruszył przepisy.

 • burmiszcz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.03.2012 13:16 ~burmiszcz

  Co on tam ma na tylnim siedzeniu tego Matiza. Wygląda na worek... ciekawe co jest w środku? Może trup polskiej myśli szkolenia kierowców?

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »