Absurdy

18.08.2011 14:22 parkowanie po warszawsku

Rowery na dachu,
a samochód na ścieżce

SERWISY:


- Rozumiem że trzy rowery na dachu to powód parkowania na ścieżce rowerowej? - pyta internauta Snow i publikuje w tvnwarszawa.pl fotografię, na której ford mondeo tarasuje ścieżkę rowerową i zebrę. 

Zdjęcie zostało wykonane na Białołęce. Po rowerach na dachu można by wnioskować, że kierowca jest zapalonym cyklistą, mimo to na parking dla swojego lśniącego forda wybrał akurat ścieżkę rowerową. Jednocześnie zabrał przechodnim możliwość w pełni legalnego przejścia przez drogę dla jednośladów, bo stanął na pasach.

Tą sytuacją wydaje się oburzony nawet przechodzący obok kot.

bako

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • aja

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.10.2011 16:55 ~aja

  miał pecha-czarny kot przeszedł mu przez droge..

 • 666

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.09.2011 12:10 ~666

  Co najważniejsze - WD a nie LLU :-)

 • kociara

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.08.2011 00:48 ~kociara

  kot wymiata!!
  uwielbiam koty!! :P

 • emeryt normalny nie milicyjny

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.08.2011 22:23 ~emeryt…

  A gdzie dzielni "łapacze" piratów drogowych z video-rejestratorami?! Jak widać i przy prędkości 0 km/h można być piratem drogowym. proponuję więc dla TVNTURBO wsiąść czasem do radiowozów straży miejskiej we warszafce i pokazać jak te zielone warszafiaki parkują, zapewne emocje będą nie lada słabsze jak strażnicy tłumaczą baranom, że na tej ulicy nie ma miejsca dla mieszkańców, a tłumaczenie, że nie widziało się znaku to można na wewnętrznym instruktorowi wciskać. Dodam jeszcze od siebie, że nie widziałem we Warszawie, aby Polska Policja Państwowa reagowała na nieprawidłowo zaparkowane samochody, kiedy podchodzę i proszę policjanta aby ten zareagował na auto zaparkowane na chodniku pod tzw. zakazem szeryf tłumaczy, że oczywiście natychmiast, ale wezwie w ten rejon patrol strażników, jednak czy sam policjant nie może zareagować na nieprawidłowe parkowanie, czy przez cały dzień łapie okrutnych bandytów, czy po porostu pospolite lenistwo odmawia mu zabranie się za zaprowadzenie porządku na drogach, gdyż jak to usłyszałem od owego policjanta chodnik jest częścią składowa drogi!

 • ToAll

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.08.2011 10:38 ~ToAll

  Ja rozbijam albo łamię lusterka boczne w takiej sytuacji, jeszcze się nie zdarzyło żeby jakiś koleś po tym incydencie fiknął :). Chyba wiedzą, że źle zrobili i kara im się należała. ;-)

 • Kucof

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.08.2011 10:34 ~Kucof

  Numery zamazane bo to auto z leasingu, pewno Prime Car Managenment, to kto mu coś zrobi? Stanął na ścieżce bo w temacie są rowery ("na dachu"). A poza tym ten czarny kot to co pies?

 • nikuś

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.08.2011 09:30 ~nikuś

  dlaczego rejestracja jest zamazana???
  preferuje jednak www.swietekrowy.pl

 • ewa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.08.2011 07:35 ~ewa

  Od kiedy wzdłuż Alej Ujazdowskich zrobiono ścieżkę rowerową zabierając pieszym połowę chodnika i eliminując miejsca do parkowania samochodów, złamałam się i przeszłam na stronę przeciwników rowerowej manii w Warszawie.

 • maniek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.08.2011 00:41 ~maniek

  A CZEMU ZAMALOWALI NR REJESTRACYJNE POJAZDU????????
  W POLSCE NR REJESTRACYJNY POJAZDU TO NIE DANE OSOBOWE WIĘC MOŻNA JE PUBLICZNIE Pokazywać tam nie imienia i nazwiska właściciela pojazdu

 • Ewelina

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.08.2011 22:04 ~Ewelina

  Straż miejską od razu informować, a nie TVN.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »