Absurdy

15.05.2017 20:25 pod urzędem dzielnicy

Radna PO znów na dwóch miejscach.
"Wiem, że donosi ktoś z PiS"

SERWISY:

"Ups, I did it again" - refren starego hitu pasuje jak ulał do występu radnej z Wilanowa. Kilka dni temu Danuta Zygańska zasłaniała się mężem, teraz przyznaje, że sama zajęła dwa miejsca parkingowe. I dodaje, że zrobiła to... celowo.

O Danucie Zygańskiej, radnej PO z Wilanowa zrobiło się głośno w ubiegłym tygodniu. Czytelnik przesłał nam zdjęcie, na którym widać, że jej czarna alfa romeo zajmuje dwa miejsca parkingowe, w dodatku przeznaczone dla niepełnosprawnych.

Kobieta tłumaczyła wówczas, że niefortunne parkowanie to "dzieło: jej męża. - Nigdy bym sobie na to nie pozwoliła, nie parkuję w takich miejscach - przekonywała.

W poniedziałek wieczorem otrzymaliśmy kolejne zdjęcie, na którym ta sama czarna alfa romeo beztrosko zajmuje dwa miejsca (choć już nie dla niepełnosprawnych) na parkingu podziemnym pod urzędem dzielnicy Wilanów.

"Tym razem chyba nie mąż, bo pani radna jest na posiedzeniu komisji" – napisał Reporter 24.

"Sprawka kogoś z PiS"

W rozmowie z tvnwarszawa.pl Zygańska potwierdza, że zostawiła auto w taki sposób i dodaje, że zrobiła to... świadomie. Po co? Aby parkujący obok nie porysowali jej auta. - Już kilka razy miałam przez to uszkodzony samochód! - rozpacza.

Ale sama dodaje, że na parkingu... nie było tłoku. - Była późna pora, nie było już samochodów i dlatego tak zaparkowałam - tłumaczy się.

I nie ukrywa, że ma przypuszczenia co do "życzliwych", którzy donieśli o jej wyczynach mediom.

- Ja wiem, że to robi konkurencja. Reprezentuję Platformę Obywatelską i wiem, że to robi ktoś z PiS. Już dziś jedna z koleżanek, właśnie z PiS, zwróciła mi uwagę i powiedziała "co to za kultura parkowania?" – stwierdziła Zygańska.

kw/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • berta

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.05.2017 18:59 ~berta

  ma pozwolenie od HGW gdzie zaparkujesz będzie dobrze a kto ci co zrobi Danusiu

 • Jurek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.05.2017 07:20 ~Jurek

  jak ci nie wstyd kobieto... zenada. Celowe zachowanie na zasadzie " i co mi kto zrobi" bufonada i brak szacunku do innych ludzi...

 • Rafal

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.05.2017 23:49 ~Rafal  Misza~Misza

  Mój post był adresowany do "właścicieli porządniejszych" aut a nie do półmózgów w landarach :)
  Pozdrawiam
  yhn~yhn


  Misza a od kiedy "porzadniejszy" samochod uprawnia cie do czegokolwiek? Nie jestes w rodzinnej upainie, zapamietaj.
  I swojego opla astre g bo pewnie to dla ciebie jest porzadniejszy woz, zostaw pod obora i wsiadaj w metro.
  Borys~Borys

  Właściciele "porządniejszych aut" jeżdżą z szoferami. Skoro tak bardzo boisz się o swoją "klasę średnią" to kup coś taniego i przestań tłumaczyć swoje buractwo w tak durny sposób.

  Jeden z drugim kretyn boi się o swoje E36...
  Byłem kiedyś kierowcą typa który miał samochód za 600K, jak typ na parkingu przywalił to ja pełne majty a prezes "jedźmy, szkoda czasu na formalności".
  To jest właśnie gość który ma "porządniejsze" auto... A matołki jak ten co parkuje na środku linii to pewnie w domu nawet pilota do tv trzymają w folii.

 • Marian

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.05.2017 22:00 ~Marian

  A może ona nie powinna mieć prawa jazdy skoro nie umie parkować. Policja powinna zatrzymać jej prawo jazdy i wysłać na egzamin.

 • zażenowany

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.05.2017 21:15 ~zażenowany

  Smutne, że debata polityczna w tym kraju jest na takim poziomie, że tego typu idiotyczne, ale i marginalne zachowania wplątuje się w jakąś wszechogarniającą wojnę dwóch stronnictw z przekonaniem, że się cokolwiek ugra. I smutne, że radna ma o obywatelach taką opinię, że ktokolwiek kupi ten bullshit.

 • Kacha

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.05.2017 15:46 ~Kacha

  Nie wie kto doniósł ale skoro ona jest z PO to na pewno PiS. No i to jest sprawa polityczna skoro na nią z PO ktoś z PiS doniósł. Donosić może przecież tylko PO, na wszystkich, w tym na PO. A ponieważ PO na siebie nie donosi to PO czuje się bezkarna. Tylko ten PiS, no ale to polityczne więc się nie liczy. Oto cała mentalność PO. A wystarczy nie dawać powodów i ani PiS ani nikt inny nie będzie donosił.

 • Stefan_007

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.05.2017 15:42 Stefan_007

  Paweł61Paweł61

  Bezczelna baba, która nie liczy się z nikim. Nic dziwnego, że porysowali jej samochód skoro parkuje w ten sposób. Poza tym jest winą PISu, że w PO są pozbawieni kultury, bezczelni, niewychowani i samolubni nie liczący się z nikim ludzie. PO dla własnego dobra powinna pozbyć się czarnych owiec.

  W PiS też znalazłoby się parę osób, które psują wizerunek, choćby A. Macierewicz. I co? I nic!
  To nie przynależność partyjna decyduje o przyzwoitości człowieka.

 • Stefan_007

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.05.2017 15:37 Stefan_007

  Politycy będąc osobami publicznymi są pod szczególną obserwacją, zwłaszcza konkurencji politycznej. I choćby z tego powodu powinni wręcz świecić przykładem.
  Swoją drogą problem niedbałego parkowania jest powszechny i może go rozwiązać chyba jedynie zmiana prawa i dotkliwe karanie za takie niedbalstwo lub cwaniactwo.

 • koles

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.05.2017 15:33 ~koles

  Gdzie stoi ten grat?
  Podajcie adres.

 • Rysiu1357

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.05.2017 14:45 Rysiu1357

  Borek~Borek

  Nigdy w życiu za Pisem nie byłem i nie będę. Ale takie egoistyczne zachowanie doprowadza mnie do czerwonej gorączki. Sam bym fotkę zrobił i przesłał odpowiednim służbom. Jeżeli ktoś się pcha na urząd to niech świeci przykładem, a nie buractwem.


  BRAWO BRAWO

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »