Absurdy

12.11.2010 11:16 Wybierz absurd tygodnia

Parkowanie na żyletkę

Kierowca Toyoty najwyraźniej do niedawna jeździł dużo mniejszym samochodem.

Zaparkował swój pojazd tak, że pomiędzy niego a stojącą prawidłowo Hondę można co najwyżej wcisnąć żyletkę.

Zdjęcie przysłał Edek.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • STOP BURACTWU

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.09.2013 17:18 ~STOP BURACTWU

  Niestety, buractwa nie brakuje dzisiaj, jakiś burak zaparkował przy mnie białym dostawczym VW, jak kultularnie mu zwróciłem uwagę to mi zwymyślał i jeszcze miał do mnie pretensje że nie zaparkowałem na trawniku, żałuje że nie zrobiłem mu zdjęcia, bo takich należy karać, tylko olałem go

 • WolF

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.11.2010 09:16 ~WolF

  Do Baba Y-aga:
  Gduybyt tak było to osoba z CIVICa by stanęła bliżej prawej krawędzi.
  Cieżko pomyśleć w pt co?

 • franciszek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.11.2010 13:52 ~franciszek

  nic nadzwyczajnego,trzeba było na środku miejsca zaparkować a nie przy prawej krawędzi to by się nie wpakował.A na przyszłość to lusterko baranowi należałoby urwać podczas wyjazdu z miejsca.

 • wola

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.11.2010 11:43 ~wola

  szczyt chamstwa....mialem to prawie codziennie pod blokiem bo przedszkole tez jest obok, walczylismy ( mieszkancy ) z takimi chamami parkujacymi jak na polu bezmyslnie blokujac mu wyjazd innymsamochodem na np. godzine i siedzial w samochodzie jak kasztan :) chamstwo zwalczaj chamstwem inaczej cham nie zrozumie i nasze zabiegi przyniosly efekt...juz teraz uzywaja glowy nie tylko do noszenia czapki ;)

 • Sweterek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.11.2010 07:29 ~Sweterek

  Nie mogę znaleźć temat z wczorajszego "Miejskiego reportera", więc napiszę tutaj z nadzieją, że i tak trafi to do konkretnej osoby. Chodzi mi o wypowiedź z 23.11 18:51. Padł tekst o płaceniu za komfort jazdy samochodem... My już płacimy za ten komfort 4.79zl/L + 1zl/20min postoju z czego Skarb Państwa swoje ściąga. Porobili bus-passów, krzywdząc tym samym kierowców. No trudno jestem w stanie zrozumieć, że wypchany ludźmi autobus musi się szybko przemieszczać z punktu A do B, ale trzeba myśleć też o kierowcach "osobówek". Mamy najwyższe ceny paliw i mowa jeszcze o płatnym wjeździe do centrum. Jestem ZA, ale dla wszystkich przyjezdnych. Po co są zrobione parkingi "parkuj i jedź"?

 • ;]

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.11.2010 15:42 ~;]

  Geniusz :) ,ale to standard w Warszawie. W Arkadii to juz tradycja ze jeden pojazd zajmuje 2 miejsca. Ale mozna sie posmiac przynajmniej....

 • Baba Y-aga

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.11.2010 14:15 ~Baba Y-aga

  A nie wzięliście pod uwagę, że obaj kierowcy się znają i przyjechali tam w tym samym czasie a że nie było zbyt dużo miejsca do parkowania to najpierw zaparkowała Honda i Pan/Pani Kierowca sobie kulturalnie wysiadł/a a potem podjechała Toyota i stanęła najbliżej jak się dało i poszli sobie w to samo miejsce na tą samą "imprezę" i jak się skończy to najpierw odjedzie Toyota a potem Honda i po krzyku?

 • ;P

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.11.2010 13:32 ~;P

  Pewnie chwile wcześniej obok stał inny samochód niepoprawnie zaparkowany i to był jedyny sposób, żeby zaparkować. Teraz jest moda żeby zrobić reprezentacyjny chodnik na 20 metrów i postawić pachołki, żeby przypadkiem ktoś nie zaparkował... a później jest nagonka w mediach, że ludzie parkują tam gdzie się da.

 • michaello

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.11.2010 12:13 ~michaello

  lepiej z mądrym piechotą jak z idiotą toyotą:P

 • Uczyć_baranów_parkowania

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.11.2010 15:26 ~Uczyć_bar…

  Ja takim baranom co tak blisko mnie zaparkują urywam lusterka, może następnym razem taki baran się zastanowi czy warto było ...
  Można też zrobić ładną wgniotę takiemu kołkowi od gwałtownego otwarcia drzwi w jego stronę ;-)
  A wszystko niby nie celowo, przypadkiem, żeby się nikt nie przyczepił, przecież można tak cofać, żeby coś urwać, albo przyrysować blachę nie ??

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Forum