Absurdy

31.05.2011 18:47 absurdalne oznaczenie objazdów

Objazd zamkniętą drogą

SERWISY:

Jedna droga, dwa remonty, trzy tablice, a na każdej inne informacje. Kierowcy jadący  al. Waszyngtona w stronę mostu Poniatowskiego mogą dostać zawrotu głowy czytając tablice z objazdami. Ich zdjęcie na warszawa@tvn.pl wysłał Wojtek.

Jedna tablica informuje o zamkniętym łączniku Wybrzeża Szczecińskiego z mostem Poniatowskiego. Na drugiej, w związku z remontem torowiska u zbiegu ul.: Targowej i Kijowskiej, przez ten łącznik prowadzi objazd.

- Jest jeszcze trzecia tablica, na której zakaz ruchu na łączniku jest przekreślony. Można zatem wywnioskować, że jest jednak przejezdny - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Zdezorientowanym kierowcom przypominamy, że łącznik jest zamknięty. Wszystko spowodowane jest przebudową Wybrzeża Szczecińskiego. Utrudnienia mają potrwać do końca czerwca.

To jednak nie ZDM jest odpowiedzialny za prace. - Zarząd Dróg Miejskich nie ma nic wspólnego z tymi remontami. Wybrzeże Szczecińskie robi Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych, Targową - Tramwaje Warszawskie - wyjaśnia Adam Sobieraj, rzecznik ZDM.

Jeśli chcesz nas zainteresować jakimś tematem pisz na warszawa@tvn.pl. Możesz też opublikować swoją informację bezpośrednio w portalach tvnwarszawa.pl lub Kontakt24.

su/par

 

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • dalekodozachodu!

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.06.2011 13:50 ~dalekodozachodu!

  Korki są bardzo uciążliwe. Ciągłe remonty, cykle świateł niestety często powiększają korki!! Absolutnie powinni przywrócić dwa pasy na moście Śląsko - Dąbrowskim, na Solidarności w obie strony, na Marszałkowskiej do pl.Bankowego, w al. Jerozolimskich korek Koszmar do wyjazdów, do np. do Łomianek - światła wstrzymują ruch. To nie do wiary, że taka wiocha wciąż jest, ze nie ma dostosowanych świateł do natężenia ruchu. ZDM musi to poprawić. Poza tym przez te korki i lichą jakość benzyny Warszawa przekracza normy zanieczyszczonego powietrza.

 • warszawiak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.06.2011 15:54 ~warszawiak

  wiochmeny zjazd do siebie
  warszawa dla warszawiaków

 • Mos

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.06.2011 22:24 ~Mos

  "31.05.2011 20:31 ~sołtys

  Codziennie z ulgą wyjeżdżam z tej wsi,na moją prawdziwą wioskę.Tam nie da się żyć!
  "

  Domyślam się że jesteś jednym z tych wsioków co ma tablicę z literami LU na przodzie. A jak się nie podoba to wypad do siebie

 • mark

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.06.2011 20:21 ~mark

  31.05.2011 20:31 ~sołtys

  Codziennie z ulgą wyjeżdżam z tej wsi,na moją prawdziwą wioskę.Tam nie da się żyć!


  to po cholere tam jeździsz, skoro nie da się tam żyć? widać że słońce mocniej przygrzało.

 • qe

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.06.2011 17:19 ~qe

  ale to nie zamknięcie ul. Sokola jest problemem... tylko zjazd z Poniatowskiego, który jest zamknięty dużo dłużej...

 • eh

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.06.2011 09:41 ~eh

  a może to jest tak, że tablice informujące o objazdach zostały umieszczone wcześniej, a do czasu kiedy nie zostanie wprowadzone zamknięcie Sokolej tablice objazdowe miały być zasłoniete. W momencie zamknięcia Sokolej była by już otwarta łącznica Wybrzeża i tablice o jej zamknięciu znikną, i wszystko ma sens gdyby nie jedna nie zasłonięta tablica.

 • Adam Sobieraj, rp zdm

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.06.2011 08:43 ~Adam…

  Zarząd Dróg Miejskich nie ma nic wspólnego z tymi remontami. Wybrzeże Szczecińskie robi ZMID, Targową - Tramwaje Warszawskie.

 • Polaczek opie...ek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.06.2011 08:35 ~Polaczek opie...ek

  Czy już to ktoś zgłoził na pogotowie ZDM czy będziem się tu podniecać i nakręcać?

  Ludzie! Zróbcie coś czasami dla miasta i dla siebie (przy okazji zrobicie coś dla innych) i przestańcie się ekscytować.

  Wy w swojej pracy też odwalacie fuszerkę tak jak drogowcy tylko, że tego tak nie widać. Więcej zrozumienia dla Polskiej jakości pracy.

 • bandera.

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.06.2011 00:24 ~bandera.

  << << Tablica nr 1 jest OK. >>>
  Tablica nr 3 jest zaprzeczeniem tablicy 1, ale stoi tuż przed rondem i jak ktoś w te brednie uwierzy to musi dymać do palmy albo zjechać w dziki korek na Powiślu, czyli już za Wisłą. Tak, te znaki musiał ustawiać jakiś kretyn.

 • typ z GDDKiA ;)

  zgłoś naruszenie odpowiedz 31.05.2011 22:36 ~typ z GDDKiA ;)

  @baca: dla Twojej wiadomości, typami z GDDKiA NIK zajmuje się 10 miesięcy w roku, a Tobie proponuje czytać ze zrozumieniem, zanim zaczynasz rzucać jakieś bezsensowne komentarze.

  miłego wieczoru życzę ...
  typ z GDDKiA ;)

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »