Absurdy

11.07.2016 20:40 a wokół wolne miejsca

"Mistrzowskie" parkowanie hondy na przystanku

SERWISY:


Wokół wiele wolnych miejsc, a honda stoi... na przystanku autobusowym. Kierowcę auta dołączamy do naszej galerii "mistrzów parkowania".

"Mistrzowskie" parkowanie przy Rozbrat w pobliżu ronda Sedlaczka wypatrzył reporter tvnwarszawa.pl.

- Kierowca hondy zaparkował na przystanku autobusowym. Dziwne, ponieważ dookoła jest wiele pustych miejsc dla samochodów. Co prawda zostawił dla pieszych przepisową przestrzeń na chodniku, jednak zastawił część przystanku - relacjonuje Artur Węgrzynowicz.

skw/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Stefan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.07.2016 08:17 ~Stefan

  Byliśmy w Pradze, centrum starego miasta. parkowanie dozwolone do 2 godzin.
  Siedzieliśmy przy lodach i kawie, nagle podjeżdża policja, robią zdjęcia; za 5 minut podjeżdża laweta. Na dźwig za pasy na kołach stawia na pace i w drogę. Można? można! A samochód to Bentley na austriackich numerach. W Polsce to trzech policjantów by stało obok takiego aby ktoś go nie dotknął.

 • wilk

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.07.2016 17:23 ~wilk

  Kierowcy w tym kraju czują cię bezkarni skoro mamy tak śmiesznie niskie mandaty.

 • magat

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.07.2016 10:18 ~magat

  Ten samochód został zaparkowany w takim miejscu, dlatego że sytuacja była awaryjna, wszędzie korki z powodu jakiejś manifestacji a w domu niemowlak do nakarmienia i niania która miała za chwilę egzamin. Nic innego nie przyszło dziewczynie do głowy jak wjechać w jedyne wolne miejsce. Samochód na szczęście nie został odholowany :) i rano spokojnie można było jechać do pracy.

 • Sas

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.07.2016 21:17 ~Sas

  Powinien mu autobus urwać ten wystający tyłek. No chyba że pod oknem ukochanej stanął żeby okazać przywiązanie - to wybaczmy głupotę bo miłość go zaślepiła.

 • Gość

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.07.2016 04:28 ~Gość

  Kto pozwoli odholować samochodzik szefa ? To wręcz nie wypada. Szef podjeżdża autobusem na przystanek, przesiada się do samochodzika i pędzi oszczędnie do pracy. Po pracy - odwrotnie. Może zarabia tak mało, że go po prostu nie stać na całkowity dojazd do pracy swoim autkiem.

 • asd

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.07.2016 21:54 ~asd

  pewnie z Płońska

 • Janusz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.07.2016 12:57 ~Janusz

  40-30 lat temu, w Warszawie nie bylo tyle chamstwa i buractwa...im wiecej polskiego" multikulti" tym gorzej...a to takie piekne miasto...a ludzie nie potrafia zyc obok siebie w zgodzie...tylko komus dopiec, wsadzic szpile...karierowicze od siedmiu bolesci z zyciem na kredyt.

 • misiek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.07.2016 13:29 ~misiek

  Całkowicie popieram wkurfionyj i kocura.

  Polska to kraj, w którym przede wszystkim szanuje się prawa i dobra osobiste gości, którzy nie szanują praw i dóbr innych. Dlatego takie cwaniaczki i chamy żyją tu jak pączusie w maśle. Prawa tych, którzy żyją w zgodzie z zasadami są deptane.

  Gdzie są policyjne holowniki? Ktoś widział w ogóle tutaj coś takiego?

 • a123 ww

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.07.2016 10:03 ~a123 ww

  ale 1,5 metra zostawił

 • wkurfionyjusztymfsyzstkim

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.07.2016 19:05 ~wkurfionyj…

  Ale o co chodzi? Tak się parkuje w Wawie - jedynej stolicy europejskiej, w której "sienieda": odholowywać źle zaparkowanych aut, ustawić radarów i potem ich nie owijać czarną folią, nie karać kierowców rozmawiających przez komórkę bez zestawu, itd. itp. W każdym innym normalnym mieście by się dało - przecież nie tylko rozwiązałby się problem tego typu "miszczów parkowania", ale miasto miałoby dodatkowe wpływy do budżetu. Ale w Wawie nie da rady po prostu i już.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Forum