Absurdy

16.01.2014 11:57 warszawa@tvn.pl

Informacja jest. Ale do góry nogami

SERWISY:

- Na przystanku przy Głębockiej ZTM powiesił mapkę informującą o poważnych zmianach tras (od jutra) do góry nogami - napisała na warszawa@tvn.pl internautka.

Z takiej mapy trudno coś odczytać, ale informacje o utrudnieniach znajdziecie poniżej:

"Pośpiech, dużo zleceń..."

- Materiały informacyjne były ustawiane w nocy z wtorku na środę. Pośpiech, duża liczba zleceń, brak odpowiedniego oświetlenia i… jedna z informacji została ustawiona nie tak, jak trzeba. Przepraszamy wszystkie osoby, które nie mogły zapoznać się ze schematem. Dodam, że ustawienie tablicy zostanie poprawione w ciągu najbliższych kilku godzin  - napisała po południu Magdalena Potocka z biura prasowego Zarządu Transportu Miejskiego. 

Utrudnienia i objazdy

W związku z budową kanalizacji w ulicach: Głębockiej, Leona Berensona i Zaułek od nocy z 16 na 17.01.2014 r. od początku kursowania linii nocnych (linie dzienne od początku kursowania w dniu 17.01) do odwołania, zamknięta będzie ulica Głębocka na odcinku od ul. Magicznej do ul. Kartograficznej.

Na osiedle Lewandów będzie można dojechać objazdem, który zostanie wytyczony ulicami: Magiczna – Skarbka z Gór – L. Berensona. Na ul. Skarbka z Gór (pomiędzy ulicami Magiczną a Głębocką) zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy - przejazd nią będzie możliwy jedynie w stronę Głębockiej.

Obszar robót na Głębockiej będzie w przyszłości przesuwał się w kierunku północnym - jezdnia będzie zamykana w miarę postępu robót.


Autobusy linii 120, 527, 732 i N11 zostaną skierowane na objazdy (w obu kierunkach):

120
DW. WSCHODNI /KIJOWSKA/ – … – Malborska – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Leona Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN

120
kursy skrócone
DW. WSCHODNI /KIJOWSKA/ – … – Malborska – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Leona Berensona – Oknicka – Lewandów – GRODZISK – Lewandów – Głębocka – Leona Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka – Malborska – … – DW. WSCHODNI /KIJOWSKA/

527
METRO RATUSZ-ARSENAŁ – … – św. Wincentego – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Leona Berensona – KĄTY GRODZISKIE

732
ŻERAŃ FSO – … – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Leona Berensona – Kąty Grodziskie – Głębocka – Lewandów – … – MARKI /PUSTELNIK/

N11

DW. CENTRALNY – … – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Leona Berensona – SKARBKA Z GÓR 01 – Leona Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka – Malborska – … – DW. CENTRALNY

Czasowo zawieszone zostaną przystanki:

- LEWANDÓW I 02
- OKRĄGŁA 01 i 02
- GRODZISK 01

Uruchomiony zostanie tymczasowy przystanek:

KĄTY GRODZISKIE 55 – na tymczasowej pętli w rejonie skrzyżowania ul. Leona Berensona z ul. Kąty Grodziskie – dla linii 527 jako krańcowy.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • wszyscy lub nikt

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.01.2014 20:52 ~wszyscy lub nikt

  Odn. Głębockiej

  1. Pani Krysia z biura, co woli tych w krawatach ..BO "są mniej awanturujący się", dała wydruk do powieszenia Panu Heniowi.

  2. Pan Henio wziął kartkie, poszedł i po drodze obalił co nieco, BO zimnica jak cholera.

  3. Ostatecznie Pan Henio powiesił już ten przyduży kawałek papieru, BO po co ma go tak nosić ze sobą ( ...? ).

  4. Zdrowie Pana "Henia" i Pani "Krysi", BO są jak polskie marzenie o BOra-BOra w środku zimy.

 • mrydz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.01.2014 17:27 ~mrydz

  A ja jeżdżę codziennie warszawskimi autobusami i jestem bardzo zadowolony. Pomimo korków zazwyczaj jeżdżą punktualnie. Ostatnio słyszałem jak przez radio dyspozytor przypominał kierocy o punktualności. Autobusy są nowoczesne i coraz lepsze. Nigdy nie zdarzyło mi się, że kierowca zamknął mi drzwi przed nosem, a kierowcy zwykle są uprzejmi. Na każdym przystanku jest aktualny rozkład jazdy, a na stronie jest bardzo dokładny rozkład wszystkich linii. W wielu autobusach są już biletomaty. Jest nowoczesny system kart miejskich. W Warszawie są też inni przewoźnicy autobusów miejskich, ale u nich jest gorzej niż w ZTM. Jest dobrze i coraz lepiej.

 • dajan55

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.01.2014 17:31 ~dajan55

  A gdzie ta informacja ma nogi ? - bo u góry ich nie widzę - na dole też nie ma !?

 • DANIELEK

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.01.2014 21:17 ~DANIELEK

  ZTM to durnie

 • miki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.01.2014 10:50 ~miki


  Mleko~Mleko

  Całe to MZA To Jedna wielka PATOLOGIA !!!!!!!!!!!!!!

  Tak zardzewiałego systemu zarządzania to żadne wysypisko lub składowisko śmieci nie widziało !!!!

  Pijani kierowcy, zimne autobusy, cHamskie zamykanie przed nosem drzwi, napalone w środku szlugami .... ŻENADA !!!!!!!!!!!!
  Moskwicz~Moskwicz


  Zaorać i posadzić drzewa na terenie MZA !

  Dokładnie, niech rodowici warszawiacy pieszo wszędzie chodzą, wreszcie przestaniecie narzekać na komunikację:) Jak zresztą na wszystko w swoim mieście od rana do wieczora.. dajcie spokój;)

 • aaa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.01.2014 10:47 ~aaa


  KiEloN~KiEloN

  to jest Polska i tu sie pije !
  TrudnaNoc~TrudnaNoc

  No właśnie! Kto nigdy nie przyszedł "zmęczony" do pracy / szkoły: bo impreza była, :) bo dziecko płakało, :( bo sąsiad z sąsiadką mieli akurat nocną awanturę, :( bo...

  Co Wy tam wiecie, rodowity warszawiak na pewno by sie nie pomylił;) To tak jak najlepiej zawszed jeździ autem;) (przynajmniej w przechwalaniu;))

 • TrudnaNoc

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.01.2014 10:54 ~TrudnaNoc

  KiEloN~KiEloN

  to jest Polska i tu sie pije !

  No właśnie! Kto nigdy nie przyszedł "zmęczony" do pracy / szkoły: bo impreza była, :) bo dziecko płakało, :( bo sąsiad z sąsiadką mieli akurat nocną awanturę, :( bo...

 • asdfghjk

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.01.2014 09:31 ~asdfghjk

  Bez 1/2l nie razbierosz?
  zlecenie -wykonanie i odbior teraz wiecie kogo karac za brakoróbstwo .To jest jak wypadki na torowiskach szybka kolej a ludzie i tak chodzą po torach karać bezwzględnie bo jak pindolino 220 km to jak ma zachamować?/?

 • GNT

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.01.2014 23:19 ~GNT

  Tzw. Pogotowie Przystankowe ma z Derbami jakiś poważny problem. Rozkład 527 na Nowy Rok też powkładany był do góry nogami, a potem zniknął zupełnie. Może to jakaś zemsta?

 • Ala

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.01.2014 22:13 ~Ala

  grega~grega

  A w jaki sposób zawróci za trasę autobus 527, skoro w miejscu zakończenia kursu nie ma warunków do zawracania? Pojedzie na Lewandów, a może poprzez Ostródzką i TT?

  Jest nowa pętla przy MarcPolu

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »