Ulice

27.06.2017 07:52 NA SKRZYŻOWANIU ZE STRAŻACKĄ

Wypadek na Żołnierskiej. Ogromny korek w Rembertowie

SERWISY:

 

Jedna osoba została ranna w wypadku w Rembertowie. Na skrzyżowaniu ulicy Strażackiej i Żołnierskiej zderzyły się cztery samochody.

Pierwsze informacje otrzymaliśmy na Kontakt24. Jak poinformował nas reporter24, w miejscu wypadku utworzyły się ogromne utrudnienia. - Jest gigantyczny korek na Żołnierskiej w kierunku Marsa - ostrzegał.

Policja potwierdziła te informacje. Jak dowiedzieliśmy się w komendzie stołecznej, na skrzyżowaniu zderzyły się cztery samochody.

- Kia i trzy toyoty. Jedna osoba została ranna, przewieziono ją do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi.
Na miejscu są policjanci, którzy ustalają, jak doszło do zderzenia - poinformowała Iwona Jurkiewicz z zespołu prasowego policji.

I dodała, że samochody zepchnięto na pas rozbiegowy. - Kierowcy zwalniają i obserwują, co się stało, dlatego na miejscu są utrudnienia - podsumowała Jurkiewicz.

W poniedziałek informowaliśmy o utrudnieniach po kolizji z udziałem cysterny:

md/pm/jb

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • kazik07

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.06.2017 19:14 ~kazik07

  jeszcze brakuje tylko jakiegoś festiwalu na Marszałkowskiej albo 3-4 dniowego maratonu lub ćwierć maratonu w Centrum i mamy pełnię szczęścia.

  a 6 lipca przyjedzie Donald Trump - to wtedy się ubawimy jak zamkną główne arterie na lotnisko i w centrum...

 • ja77

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.06.2017 12:17 ~ja77

  cała Praga stoi a ząbkowska pusta- zero człowieka.. ale rausz może się chwalić zamknięciem ulicy i uruchomieniem jakiegoś pseudo letniego festiwalu.. od kiedy to ulice są dla festiwali..? ulice zostały wymyślone dla ruchu kołowego a festiwal to niech sobie w Opolu organizują

 • Obiektywny i wkurzony

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.06.2017 11:21 ~Obiektywny…

  Codziennie przejeżdżając obserwuje Panów robotników jak ospale o godzinie 7 rozpoczynają swoją ciężką prace na tym odcinku drogi. Problem w tym że w każdym normalnym kraju prace budowlane na tak ważnej trasie wylotowej odbywały by się w systemie zmianowym co pozwoliło by znacznie skrócić czas realizacji oraz niedogodności dla kierowców. Ale nie u nas, tutaj trzeba czekać kilka lat na wybudowanie kilku kilometrów trasy.

 • vlad

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.06.2017 11:14 ~vlad

  aro~aro

  Jakie korki dzień jak co dzień.


  no i jeszcze tramwaje nie jeżdżą Targową między Kijowską a Wileńskim, supersprawa. Do odwołania...

 • Kamilos

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.06.2017 10:25 ~Kamilos

  Adaś tu się z Tobą zgodzę... Że tam nie zrobią porzadku. choćby zmiana świateł na targowej i zielenieckiej - uprosciłoby to troche ruch.

 • vicek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.06.2017 10:21 ~vicek

  Adaś~Adaś

  korki to są w na ulicach; Ząbkowskiej,Markowskiej,Kijowskiej,Targowa,Grochowska.Wszystko dlatego,że jakiś oszołom z ratusza pozwolił zamknąć cześć ul Ząbkowskiej która łączy z Targowej szkoda że tu niema reporterów TVN Warszawa.

  potwierdzam, korki potęguje fakt zamknięcia skrzyżowania ul Sokolej i Zamoyskiego

 • aro

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.06.2017 10:19 ~aro

  Jakie korki dzień jak co dzień.

 • Adaś

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.06.2017 09:14 ~Adaś

  korki to są w na ulicach; Ząbkowskiej,Markowskiej,Kijowskiej,Targowa,Grochowska.Wszystko dlatego,że jakiś oszołom z ratusza pozwolił zamknąć cześć ul Ząbkowskiej która łączy z Targowej szkoda że tu niema reporterów TVN Warszawa.

 • taki_tam

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.06.2017 09:00 taki_tam

  "I dodała, że samochody zepchnięto na pas rozbiegowy. - Kierowcy zwalniają i obserwują co się stało, dlatego na miejscu są utrudnienia - podsumowała Jurkiewicz."

  A trudno wlepiać mandaty za tamowanie ruchu ?

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Parkowanie "po królewsku". Zastawił chodnik, bo robił zakupy

Parkowanie "po królewsku". Zastawił chodnik, bo robił zakupy

To Wilanów, więc postanowił zaparkować "po królewsku". Kierowca tej hondy jak gdyby nigdy nic zostawił auto na chodniku przed sklepem.... WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl