Ulice

08.09.2017 19:30 zmiany w weekend

Uroczystości i imprezy,
zamkną ulice

SERWISY:


Wilanów, Bielany, Praga Północ – w tych dzielnicach mieszkańcy muszą spodziewać się utrudnień w najbliższych dniach. Nie z powodów remontu, odbędą się tam imprezy kulturalne i wydarzenia patriotyczne.

Od godz. 20 w piątek do niedzieli  10 września do godz. 5.00 zamknięta dla ruchu będzie Ząbkowska na odcinku od Targowej do Markowskiej. W tym czasie na ulicy zagości impreza "Noc Pragi i Święto ulicy Ząbkowskiej".

"Wyłączony z ruchu odcinek ul. Ząbkowskiej można ominąć jadąc Markowską do Kijowskiej i Targowej. Autobusy linii 138, 156, 170, 338, N16 i N66 zostaną skierowane na trasy objazdowe" – podaje ratusz.

Bieg i uroczystość

I Królewski Festiwal Biegowy to impreza sportowa, która odbędzie się ramach Dni Wilanowa w niedzielę 10 września w godz. 9.00-12.30. Uczestnicy pobiegną ulicami: Przyczółkowa, Drewny (jezdnia w kierunku Konstancina) do Przekornej i powrót równoległą do Przyczółkowej i Drewny drogą pieszo–rowerową.

Z kolei w niedzielę 10 września w godz. 11.30 – 15.00 na ul. Schroegera i placu Konfederacji odbędzie się uroczystość patriotyczna poświęcona pamięci 77. Pułku Piechoty Wojska Polskiego i 77. Pułku Piechoty Armii Krajowej Okręgu Nowogródek oraz mieszkańców Ziemi Lidzkiej.

W WEEKEND TRZEBA RÓWNIEŻ SPODZIEWAĆ SIĘ UTRUDNIEŃ W ZWIĄZKU Z REMONTAMI.

O frezowaniu ulicy 17 stycznia pisaliśmy przed tygodniem:

ran/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Warsawianin

    zgłoś naruszenie odpowiedz 09.09.2017 18:07 ~Warsawianin

    Nikt niestety nie pomyslal o tym stawiajac scene na Zabkowskiej, ze tam mieszkaja ludzie, ktorzy maja swoje auta w parkingu podziemnym...ani wjechac ani wyjechac. Nie narzekam, ale sytuacja dosyc slaba na wypadek gdyby cos sie stalo i nalezaloby sie szybko przemieszczac...

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Nietypowy objazd zalanej trasy. Ze skuterem pchał się do windy

Nietypowy objazd zalanej trasy. Ze skuterem pchał się do windy

We wtorkowy poranek nasz reporter pojechał sprawdzić, czy drogowcy uporali się z wodą, która dzień wcześniej zalała węzeł Marynarska. Był tam świadkiem... WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl