Ulice

18.03.2017 14:00 próbował zawrócić

Trudny manewr przegubowca. Zablokował trzypasmową jezdnię

SERWISY:

Autobus komunikacji miejskiej usiłował zawrócić na Radzymińskiej, w pobliżu trawnika, na którym rosło drzewo – utrudniające "skomplikowany" manewr. Przegubowiec na kilkanaście minut zablokował ulicę.

Pierwsze zdjęcia ze zdarzenia otrzymaliśmy na warszawa@tvn.pl. Widać na nich autobus stojący na trawniku, na którym znajduje się drzewo. Wokół kilkoro ludzi obserwujących z ciekawością całą sytuację.

Wszystko miało miejsce w pobliżu supermarketu na Pradze Północ. Przegubowiec nie był żadną konkretną linią. Na tablicy miał wyświetlony napis: "Przejazd techniczny".

Informację otrzymaliśmy również na Kontakt 24.

"Sobota 18 marca, dochodzi godzina 12, jadę aleją Solidarności w kierunku Marek, zamierzam skręcić w lewo do Tesco (ul.Stalowa), przede mną stoi na środkowym pasie autobus i szykuje się do nawrotki w miejscu do tego nie przeznaczonym" – opisuje razem79, Reporter 24.

Jak dodaje: "Nagle pan kierowca spotyka na swojej drodze drzewo rosnące przy ulicy i w tym momencie zablokował całą szerokość ulicy".

Piotr Świstak z wydziału prasowego KSP potwierdził zdarzenie. – Autobus usiłował zawrócić na Radzymińskiej. Ale utrudnienia nie były duże, po kilkunastu minutach ruch kołowy został przywrócony – powiedział.

W ostatnich dniach często informowaliśmy o autobusach, którzy kierowcy przejeżdżali na czerwonym świetle:


kw/mś

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
Z powodu ciszy referendalnej forum zostało wyłączone

Absurdy

Zablokowali przejście dla pieszych. Obok przedszkola i przychodni

Zablokowali przejście dla pieszych. Obok przedszkola i przychodni

Brak miejsca do parkowania? Dla tych kierowców to nie problem. Postanowili swoje auta zostawić na przejściu dla pieszych. Nie przejęli się nawet bliskością... WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl