Ulice

13.03.2017 18:35 DRUGA KOBIETA TRAFIŁA DO SZPITALA

Tragiczny wypadek w Pruszkowie. Auto wjechało w pieszych, kobieta zginęła

SERWISY:

Tragiczny wypadek w alei Wojska Polskiego w Pruszkowie. Samochód potrącił dwie kobiety, jednej nie udało się uratować. Druga trafiła do szpitala.

Pierwsze informacje dostaliśmy na Kontakt24. "W Pruszkowie w al. Wojska Polskiego samochód po czołowym zderzeniu wpadł na chodnik i potrącił dwie kobiety. Trwa akcja reanimacyjna. Trasa zablokowana całkowicie" - napisał przed godz. 18 czytelnik.

Policja z Pruszkowa potwierdziła początkowo informacje o wypadku i dodała, że jedna z poszkodowanych kobiet zmarła. Z kolei straż pożarna potwierdziła, że przed potrąceniem pieszych, samochody zderzyły się. - Jeden z nich potrącił grupę pieszych przechodzących przez przejście - informował Karol Kierzkowski z mazowieckiej straży pożarnej.

Chciał skręcić w lewo

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do zderzenia doszło w momencie kiedy jeden z samochodów chciał skręcić w lewo na teren supermarketu - W tym miejscu znajduje się sygnalizacja świetlna. Samochód skręcający w lewo, zderzył się z pojazdem jadącym prosto z przeciwnego kierunku. Poszkodowaną jest osoba, która przebywała w okolicy przejścia dla pieszych - mówiła Marta Słomińska, rzecznik prasowy policji w Pruszkowie.

I dodała, że druga potrącona kobieta została zabrana do szpitala.

Na miejscu był reporter tvnwarszawa.pl. - Stan drugiej poszkodowanej jest ciężki. W akcji udział biorą wszystkie służby. Na jezdni stoją rozbite dwa samochody: seat i volkswagen. Miejsce potrącenia odgrodzone jest policyjnym parawanem - relacjonował Tomasz Zieliński.

Według relacji świadków, seat mógł wymusić pierwszeństwo podczas skrętu w lewo. Uderzył w volkswagena, który odbił się i z tragicznym skutkiem uderzył w pieszych. Na koniec wylądował na słupie energetycznym.

W wtorek 14 marca pruszkowska policja podała informację, że zmarła kobieta miała 55 lat.

md/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Absurdy

Dziura "naprawiona" kamizelką od tygodnia czeka na załatanie

Dziura "naprawiona" kamizelką od tygodnia czeka na załatanie

Jadących ulicą Rostafińskich wita nietypowe zabezpieczenie dziury w jezdni. Została oznakowana... odblaskową kamizelką. "Zmyślność ta dech w piersi... WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl