Ulice

04.03.2016 21:29 policjani wyjaśniają okoliczności wypadku

Śmiertelne potrącenie
kobiety na Saskiej Kępie

SERWISY:

Samochód osobowy śmiertelnie potrącił 75-letnią kobietę na Saskiej Kępie. - Kobieta najprawdopodobniej przechodziła przez oświetlone przejście dla pieszych - tłumaczył reporter tvnwarszawa.pl.

Do wypadku doszło na ul. Saskiej przy skrzyżowaniu z Ateńską i Egipską przed godz. 18. - Kierowca nissana jechał ulicą Saską w kierunku Gocławia i chciał skręcić w Ateńską. Tam doszło do potrącenia - mówił Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Na miejscu była policja. - 75-letnia kobieta przechodziła przez przejście dla pieszych. Trwają ustalenia policyjne w jaki sposób doszło do potrącenia. W momencie wypadku kierowca był trzeźwy - tłumaczyła Ewa Sitkiewicz-Szymczyk z Komendy Stołecznej Policji.

Jak dodał reporter, w rejonie skrzyżowania były bardzo duże utrudnienia. Zablokowana była ulica Ateńska na odcinku od Saskiej do Alzackiej.

 

ło/sk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
Z powodu ciszy referendalnej forum zostało wyłączone

Absurdy

Zablokowali przejście dla pieszych. Obok przedszkola i przychodni

Zablokowali przejście dla pieszych. Obok przedszkola i przychodni

Brak miejsca do parkowania? Dla tych kierowców to nie problem. Postanowili swoje auta zostawić na przejściu dla pieszych. Nie przejęli się nawet bliskością... WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl