Ulice

16.04.2012 09:20 internauci się skarżą

"Rembertów odcięty!"
Remont na Marsa

SERWISY:

"Rembertów odcięty od świata", "Wschodnia część Warszawy sparaliżowana", "Tak wielkich korków Warszawa nie widziała" - to tylko część komentarzy jakie w poniedziałek rano zapełniły skrzynkę warszawa@tvn.pl i Kontakt 24. Wszystko przez zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Marsa z Żołnierską i Rekrucką.

- To co dziś się działo na Marsa i Żołnierskiej przeszło moje najśmielsze oczekiwania - pisze internauta Łukasz. - Wprowadzone zmiany organizacji ruchu spowodowały gigantyczne korki we wszystkich kierunkach. Ludzie próbowali uciekać ulicą Strażacką, ale i tam wszystko stało na sztywno. Jak długo będziemy musieli się męczyć? - pyta rozżalony.

- Od 5.30 rano tworzą się tam gigantyczne korki. W momencie, gdy jechałem do pracy, korek sięgał 10 kilometrów i nic nie wskazywało na to, że będzie lepiej - pisze kolejny internauta, F. Majewski. - Zdesperowani kierowcy próbują omijając korek przez Rembertów, jednak tam napotykają na gigantyczny zator przy przejeździe kolejowym - dodaje.

- Mieszkam w Rembertowie i pierwszy raz widzę taki korek. Przecież to można było przewidzieć. Ktoś, kto planuje takie prace, powinien uwzględnić natężenie ruchu. To skandal - alarmuje Tomasz Sowinski.

Potrwa do 6 maja

Wszystko przez przebudowę skrzyżowania ulic Marsa, Żołnierskiej i Rekruckiej. Piątkowego wieczora dorgowcy zwęzili ulice Żołnierska i Rekrucka przy skrzyżowaniu z ul. Marsa oraz ul. Marsa po północnej stronie skrzyżowania.

Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do 6 maja.

as/mz

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • gość

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.05.2012 15:31 ~gość

  Do Rembertowa przywieźć tą przemądrzałą HGW i wozić ją do ronda Marsa- Płowiecka i z powrotem bez prawa wysiadania tak długo aż by się zes.... i zlała wielokrotnie.
  Wtedy może przestała by się wymądrzać, że Londyn też jest rozkopany i nikt z tego problemu nie robi.Ja też nie robiłbym prblemu z tego,że się zes...., przeciwnie miałbym satysfakcję,że i ta głupizna odrobinę ucierpiała.

 • Jozef S

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.05.2012 07:32 ~Jozef S

  Próbowałem dzisiaj zorientować się w stanie prac i nie dałem rady. Całe skrzyżowanie nadal rozkopane, pobocze w stanie nieokreślonym, korek normalny. Wygląda na środek przebudowy, gdyby nie brak jakichkolwiek robotników. Czy to już koniec?

 • artur

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.05.2012 14:16 ~artur

  koszmar, wiadomo kiedy to sie moze skończyć? Już się nie mogę doczekać jak puszczą to nową odnogę, prosto w dom:)

 • telesfor

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.05.2012 12:06 ~telesfor

  14 maja, końca prac nie widać...

 • dobre

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.05.2012 17:16 ~dobre

  Do 6 maja? 10 maja korki dalej były GIGANTYCZNE!!!!

 • JANEK

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.05.2012 12:51 ~JANEK

  przez cały czas "budowy" totalne lenistwo!
  pracują od 8-ej do 16-ej!
  Dopiero w sobotę 6 maja widziałem żeby pracowali - w weekendy nie ma nikogo.
  Kto tych ziutków tu wpuścił?
  SKANDAL!

 • kier

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.05.2012 10:47 ~kier

  jadę dzić 6 maja 6.30 a tam dalej rozwalona ulica, pytam się kiedy te nieroby skońcą tam remont.,?? W majówkę zachlajmordy piły i nie pracowały.! Niemcy by to w 3 dni zrobili pracują 24h ale tu jest polska tu się pije.!

 • Józef

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.04.2012 10:04 ~Józef

  W końcu i tak winny tego bałaganu zostanie osądzony i skazany czyt. dostanie awans i ogromną premię. I o co chodzi ?

 • Ori

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.04.2012 12:39 ~Ori

  W normalnym kraju remonty drogowe prowadzone są całodobowo, tak aby zminimalizować utrudnienia w ruch. Ale bogatym wszystko wolno, a nas chyba na to stać. Skoro mogą pracować tam tylko cztery osoby to OK, ale niech się wymieniają co 8h na dobę i tak do zakończenia.
  Ile lat jeszcze potrzeba w naszym kraju aby czerpać sprawdzone rozwiązania z krajów godnych naśladowania.

 • JANEK

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.04.2012 10:03 ~JANEK

  DAĆ DWÓCH POLICJANTÓW DO KIEROWANIA RUCHEM I PO KRZYKU - PRZECIEŻ KORONA Z GŁOWY NIE SPADNIE

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Jak tu jechać? Pasy sieją zamęt

Jak tu jechać? Pasy sieją zamęt

Ulica Kasprzaka sprawia ostatnio sporo problemów kierowcom. Wszystko przez namalowane na jezdni pasy, które... się przecinają. "Stare pasy ruchu są nadal... WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl