Ulice

16.04.2012 09:20 internauci się skarżą

"Rembertów odcięty!"
Remont na Marsa

SERWISY:

"Rembertów odcięty od świata", "Wschodnia część Warszawy sparaliżowana", "Tak wielkich korków Warszawa nie widziała" - to tylko część komentarzy jakie w poniedziałek rano zapełniły skrzynkę warszawa@tvn.pl i Kontakt 24. Wszystko przez zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Marsa z Żołnierską i Rekrucką.

- To co dziś się działo na Marsa i Żołnierskiej przeszło moje najśmielsze oczekiwania - pisze internauta Łukasz. - Wprowadzone zmiany organizacji ruchu spowodowały gigantyczne korki we wszystkich kierunkach. Ludzie próbowali uciekać ulicą Strażacką, ale i tam wszystko stało na sztywno. Jak długo będziemy musieli się męczyć? - pyta rozżalony.

- Od 5.30 rano tworzą się tam gigantyczne korki. W momencie, gdy jechałem do pracy, korek sięgał 10 kilometrów i nic nie wskazywało na to, że będzie lepiej - pisze kolejny internauta, F. Majewski. - Zdesperowani kierowcy próbują omijając korek przez Rembertów, jednak tam napotykają na gigantyczny zator przy przejeździe kolejowym - dodaje.

- Mieszkam w Rembertowie i pierwszy raz widzę taki korek. Przecież to można było przewidzieć. Ktoś, kto planuje takie prace, powinien uwzględnić natężenie ruchu. To skandal - alarmuje Tomasz Sowinski.

Potrwa do 6 maja

Wszystko przez przebudowę skrzyżowania ulic Marsa, Żołnierskiej i Rekruckiej. Piątkowego wieczora dorgowcy zwęzili ulice Żołnierska i Rekrucka przy skrzyżowaniu z ul. Marsa oraz ul. Marsa po północnej stronie skrzyżowania.

Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do 6 maja.

as/mz

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Absurdy

Zawłaszczył dwie koperty. Urzędnicy uprzejmie donoszą

Zawłaszczył dwie koperty. Urzędnicy uprzejmie donoszą

Zajął dwa miejsca dla niepełnosprawnych, choć nie miał do tego uprawnień. Obfotografowali go urzędnicy. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl