Ulice

19.02.2016 19:40 WARSZAWA@TVN.PL

Przez kałuże, po trawniku.
Zobacz film z pościgu za BMW

SERWISY:

Warszawska policja ścigała w piątek kierowcę, których jechał skradzionym w Niemczech samochodem. Kawałek tej akcji zarejestrowała kamera w samochodzie jednego z naszych czytelników.

Film dostaliśmy na skrzynkę warszawa@tvn.pl. To już końcówka ucieczki kierowcy, który skradzionym rano autem przejechał z Niemiec przez Poznań i Łódź do Grodziska. Tam czekała na niego policja. Nie zatrzymał się i uciekał dalej, przez zakorkowane stołeczne ulice.

Kamera naszego czytelnika uchwyciła moment, gdy kierowca mija stadion Legii. Mimo korka i deszczu, nie traci nadziei na wyrwanie się z obławy. Jedzie po trawniku rozdzielającym jezdnie, gwałtownie hamuje przed metalowym płotkiem, wpada w kałużę i wraca na jezdnię. Przeskakuje dwa pasy i - nie mogąc inaczej ominąć aut stojących na czerwonym świetle - wjeżdża na chodnik.

Na nagraniu widać też radiowóz, który jedzie za uciekinierem. Oba samochody oddalają się Czerniakowską w stronę Trasy Siekierkowskiej, gdzie niedługo po tym został zatrzymany. Wcześniej, na Ochocie miał zaliczyć kolizje z innymi samochodami.

r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Absurdy

Zawłaszczył dwie koperty. Urzędnicy uprzejmie donoszą

Zawłaszczył dwie koperty. Urzędnicy uprzejmie donoszą

Zajął dwa miejsca dla niepełnosprawnych, choć nie miał do tego uprawnień. Obfotografowali go urzędnicy. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl