Ulice

19.02.2016 19:40 WARSZAWA@TVN.PL

Przez kałuże, po trawniku.
Zobacz film z pościgu za BMW

SERWISY:

Warszawska policja ścigała w piątek kierowcę, których jechał skradzionym w Niemczech samochodem. Kawałek tej akcji zarejestrowała kamera w samochodzie jednego z naszych czytelników.

Film dostaliśmy na skrzynkę warszawa@tvn.pl. To już końcówka ucieczki kierowcy, który skradzionym rano autem przejechał z Niemiec przez Poznań i Łódź do Grodziska. Tam czekała na niego policja. Nie zatrzymał się i uciekał dalej, przez zakorkowane stołeczne ulice.

Kamera naszego czytelnika uchwyciła moment, gdy kierowca mija stadion Legii. Mimo korka i deszczu, nie traci nadziei na wyrwanie się z obławy. Jedzie po trawniku rozdzielającym jezdnie, gwałtownie hamuje przed metalowym płotkiem, wpada w kałużę i wraca na jezdnię. Przeskakuje dwa pasy i - nie mogąc inaczej ominąć aut stojących na czerwonym świetle - wjeżdża na chodnik.

Na nagraniu widać też radiowóz, który jedzie za uciekinierem. Oba samochody oddalają się Czerniakowską w stronę Trasy Siekierkowskiej, gdzie niedługo po tym został zatrzymany. Wcześniej, na Ochocie miał zaliczyć kolizje z innymi samochodami.

r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
Z powodu ciszy referendalnej forum zostało wyłączone

Absurdy

Zablokowali przejście dla pieszych. Obok przedszkola i przychodni

Zablokowali przejście dla pieszych. Obok przedszkola i przychodni

Brak miejsca do parkowania? Dla tych kierowców to nie problem. Postanowili swoje auta zostawić na przejściu dla pieszych. Nie przejęli się nawet bliskością... WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl