Ulice

27.01.2016 12:28 Piesza była na pasach

Śmiertelne potrącenie na Woli

SERWISY:

W środę rano doszło do potrącenia kobiety przez samochód osobowy na Olbrachta. Pomimo reanimacji zmarła. Przez kilka godzin ulica była zablokowana w obu kierunkach.

Informację o wypadku policja otrzymała o 6.50. - Wiemy, że na wysokości numeru 12 doszło do potrącenia osoby - poinformował Tomasz Oleszczuk ze stołecznej policji.

Kierowca był trzeźwy.

Była reanimowana

- Według relacji świadków kierowca skody potrącił starszą kobietę, gdy ta znajdowała się na pasach. Na miejsce wezwano straż pożarną, która za pomocą swojego sprzętu wydobyła kobietę spod samochodu - mówił tuż po godz. 7 Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

Niestety, pomimo reanimacji piesza zmarła.

Były utrudnienia w ruchu. Ulica była zablokowana w obu kierunkach.

Autobusy na objazdach

Jak poinformował po godz. 7 Zarząd Transportu Miejskiego, autobusy linii 129 i 520 kierowane były na trasy objazdowe. Przed godz. 8 utrudnienia dla komunikacji zakończyły się. Pasażerowie muszą liczyć się z opóźnieniami.

su/sk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • keri

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.03.2016 19:34 ~keri

  Nie mogę patrzeć jak ludzie niewinnie giną,pracuje w Norwegii i tamte rozwiązania dla pieszych są świetnie rozwiązane bezkolizyjne.Bardzo dużo przejść jest pod jezdnią gdzie Norwedzy musieli drążyć w skale a w Polsce kilka razy mogła by ruszyć łychą kopara i po sprawie.

 • marysia

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.02.2016 22:44 ~marysia

  wawa123~wawa123

  Pani chyba sama jest sobie winna skoro pomyślała, ze to jedno przejście, ja tam widze dwa przejscia i wysepkę. Zawsze zatrzymywałam sie tam na środku jak jeszcze mieszkałam w okolicy...

  A co chciałabyś byc na jej miejscu? że tak się mądrzysz kim ty jesteś? tylko mądralalą żeby tylko za szpanować na tvn warszawa wiek nie ma znaczenia tylko refleks kierowcy

 • Maria

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.01.2016 21:58 ~Maria

  Winny kierowca, winnny pieszy, a przecież to tragedia dla obydwóch stron. Nie żyje czyjaś babcia, żyje człowiek który do końca życia będzie żył z tym ciężarem, że kogoś pozbawił życia. Mnie uczono jak już tu było poruszone,że człowiek w zderzeniu z pojazdem ma nierówne szansę i dlatego pieszy też powinien zachować ostrożność. Dosyć często widzi się,że starsi ludzie niezważając na nic wchodzą na jezdnię. Każdy uczestnik ruchu jest zobowiązany do zachowania ostrożności tak aby nie narażać siebie i innych.

 • Jago

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.01.2016 20:52 ~Jago

  Tam jest i biedronka. To jest przejście gdzie trzeba zwrócić w tym miejscu szczególną uwagę. Niestety tłumaczenie nie zauważyłem nic tu nie daje. Jeśli jedzie się 30 km /h i potrąca się pieszego na pasach to trzeba jechać 10 na godz albo 5. Nic nie tłumaczy potrącenia na pasach. Ja też jestem kierowcą i w tym miejscu jeżdżę codziennie. Mieszkam w pobliżu.

 • Ingvar

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.01.2016 16:11 ~Ingvar

  To moja babcia... Szła do kościoła...

 • Nikt fury

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.01.2016 13:42 ~Nikt fury

  Dodajcie fakt, że w wielu miejscach samochody są parkowane w taki sposób że zasłaniają przejścia.

  Ludzie,którzy nie prowadzą samochodu nie zdają sobie sprawy, że faktycznie chodzą jak święte krowy. Czasem szkoda 5 m przejść do pasów...

  Kondolencje dla rodziny zmarłej

 • monika

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.01.2016 12:24 ~monika

  Nie bandytą tylko kierowca.30 km/h

 • brumbrum

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.01.2016 12:15 ~brumbrum

  Z jaką prędkością jechał bandyta?

 • apel

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.01.2016 07:18 ~apel

  rabarbarowyp~rabarbarowyp

  a nikt nie pomyślał że może czyjaś matka właśnie dziś odeszła  Matki nie odchodźcie, uważajcie na siebie!

 • kkkbe

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.01.2016 03:46 ~kkkbe

  kierowca skręcił w lewo, wiec kobieta musiała wyjść z prawej strony i weszła wprost pod samochód

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Na chodniku, przy pasach, pod znakiem. "Mistrz parkowania" z Ochoty

Na chodniku, przy pasach, pod znakiem. "Mistrz parkowania" z Ochoty

Kierowca tego forda mondeo ma za nic pieszych. Swoje auto postawił dokładnie na wysokości przejścia dla pieszych, zastawiając przy tym chodnik. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl