Ulice

11.09.2017 21:53 w kierunku centrum

Kolizja tira na S8.
Uszkodzone ekrany

SERWISY:

Tir zderzył się z samochodem osobowym na S8. Uszkodzone zostały też ekrany oddzielające jezdnie.

Do kolizji doszło na wysokości ulicy Głębockiej, na jezdni w kierunku centrum. - Tir zderzył się z osobowym oplem. Nikomu nic się nie stało - mówi Ewa Sitkiewicz z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Jak dodaje, reporter tvnwarszawa.pl, z tira wycieka paliwo. Na Trasę Toruńską przyjechali strażacy, żeby zabezpieczyć miejsce zdarzenia.

- Prawdopodobnie po zderzeniu, samochód ciężarowy obrócił się i stanął tyłem do kierunku jazdy - zaznacza Zieliński.

Tworzą się korki w kierunku centrum.

 

ran/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • antek misiewicz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.09.2017 17:44 ~antek misiewicz

  Nakaz jazdy tylko prawym pasem i zakaz wyprzedzania. Od Marek do Łodzi.

 • zzx

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.09.2017 16:51 ~zzx

  Witold~Witold

  Jak oni jeżdzą. To dla nich buduje się autostrady i drogi szybkiego ruchu. Ruch pojazdów osobowych, to tak przy okazji. Tiry na tory.

  skoro dla nas "tirów" buduje sie drogi szybkiego ruchu i autostrady to wytłumacz dlaczego w warszawie obowiązuje zakaz godzinowy na tych drogach?

 • Ola

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.09.2017 13:48 ~Ola

  Jak oni będą tak jeździć to niedługo z tych ekranów nic nie zostanie!

 • niewiem

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.09.2017 13:20 ~niewiem

  Jak to się mogło stać? SMSa pisał?

 • Boom

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.09.2017 12:30 ~Boom

  zainteresowany~zainteresowany

  ponad 365 wypadkow w ciagu roku daje do myslenia. czy nie mozna jakos przebudowac tej trasy? codziennie sie cos dzieje..


  Niby jak przebudować skoro ludzie po prostu nie potrafią jeździć na drogach szybkiego ruchu?

 • Jan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.09.2017 11:33 ~Jan

  Polskie drogi są przeładowane tirami. Jak długo jeszcze.

 • guiguigui

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.09.2017 09:01 ~guiguigui

  zainteresowany~zainteresowany

  ponad 365 wypadkow w ciagu roku daje do myslenia. czy nie mozna jakos przebudowac tej trasy? codziennie sie cos dzieje..


  W roku jest 365 dni. Codziennie dochodzi do wypadków na S8 i S2. Często jest to kilka wypadków w ciągu dnia.
  Myślę, że zdrowo nie doszacowałeś. Jeśli zsumujemy wypadki i kolizje to rocznie napisanie o 1000 zdarzeń nie będzie wielką przesadą.

 • Dosia125

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.09.2017 09:00 ~Dosia125

  komentujący czepiają się TIR-ów. a to właśnie osobowi jeżdżą byle jak. Codziennie jeżdżę trasą AK i widzę tych "miszczów kierownicy", których pojęcie o kierowaniu samochodem jest nikłe, a brak wyobraźni skutkuje codziennymi wypadkami na trasie.

 • iza

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.09.2017 08:18 ~iza

  zlikwidować ekrany, atakują kierowców

 • piso cholik

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.09.2017 08:13 piso cholik

  byłoniebyło~byłoniebyło

  Codziennie na S8 i S2 widać to samo. Bezpiecznie jest jedynie jak jest totalny korek. Wtedy co prawda dochodzi do najechań na poprzedzający samochód kiedy półmózgi patrzą w fejsa na telefonie, ale nikt raczej nie jest ranny.
  Tymczasem gdy trasa jest w miarę pusta to środkowym pasem ciągnie się kolumna aut, a prawy pusty. Pomimo, że przepisy wyraźnie mówią w takiej sytuacji o obowiązku jazdy prawym pasem, a środkowym dopiero gdy prawy jest zajęty i wyprzedzamy samochód nim jadący.
  Druga sprawa - odstępy. Ludzie jadą szybko nie zachowując żadnego odstępu od poprzedzającego auta. Co z tego, że można tu jechać 120 jak jadąc 100 i nie zostawiając tak zwanego "dwu sekundowego odstępu" nie mamy szans wyhamować?
  Trzecia sprawa - wspomniane hamowanie. Czemu służy hamowanie na lewym pasie do zera? Oczywiście histerycznemu zjazdowi na prawy, żeby skręcić. Codziennie widzę te same auta robiące taki manewr. Wiec nie chodzi o nieznajomość drogi. Naprawdę tak ciężko zająć prawy pas i delikatnie zwolnić kilkaset metrów wcześniej?
  Czwarta sprawa - kierunkowskazy! Dlaczego większość ich nie używa? Współczesne samochody mają LEDy! One prawie nie zużywają prądu i się nie przepalają! Czemu oszczędzacie?
  Sprawa piąta - włączanie się do ruchu. Macie te wszystkie nowoczesne auta, z doładowaniem i wysokim momentem obrotowym. Czy naprawdę przerasta was rozpędzenie się i płynne włączenie do ruchu? Pas włączania jest długi, to czemu nie dajecie rady i się zatrzymujecie na jego końcu? Albo wjeżdżacie nie patrząc (i często bez kierunkowskazu) z prędkością 50 kiedy kolumna aut jedzie dwa razy szybciej?
  To tylko kila grzechów, ale gdybyście się wzięli za siebie i przestrzegali przepisów w powyższym zakresie, wypadków na obwodnicy by było kilka procent tego co teraz!

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Nietypowy objazd zalanej trasy. Ze skuterem pchał się do windy

Nietypowy objazd zalanej trasy. Ze skuterem pchał się do windy

We wtorkowy poranek nasz reporter pojechał sprawdzić, czy drogowcy uporali się z wodą, która dzień wcześniej zalała węzeł Marynarska. Był tam świadkiem... WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl