Ulice

09.03.2017 10:43 ZDERZENIE AUT CIĘŻAROWYCH Z OSOBOWYMI

Karambol na A2.
Dwie osoby ranne

SERWISY:

Dwa samochody ciężarowe i cztery osobowe zderzyły się na autostradzie A2, za węzłem Wiskitki w kierunku Warszawy. Dwie osoby zostały ranne, a przez ponad godzinę przejazd w kierunku stolicy był całkowicie zablokowany.

Jak podawała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, pojazdy zderzyły się na wysokości miejscowości Izdebno Nowe.

Na miejscu była policja oraz pogotowie ratunkowe. - Dwie osoby zostały ranne. Są pod opieką pogotowia. Droga jest całkowicie zablokowana. Kierowców prosimy o wybieranie innych dróg w kierunku Warszawy - informowała po 11 Katarzyna Zych z policji w Grodzisku Mazowieckim.

O utrudnieniach ostrzegali także użytkownicy portalu Kontakt24. "A2 od Łodzi w stronę Warszawy zakorkowana. Ten, kto może, niech zjeżdża na węźle Wiskitki" - napisał Hubert, który przesłał zdjęcia z okolicy MOP Baranów.

"W tym miejscu nie jedzie się wolno"

Na miejscu był reporter tvnwarszawa.pl. - Samochody są zabierane na lawety. Są dość mocno uszkodzone. Rozbita jest też naczepa jednego z pojazdów ciężarowych. W tym miejscu nie jedzie się wolno - podkreślał Tomasz Zieliński.

Autostradę odblokowano po godzinie 12.

To kolejny tego dnia przypadek utrudnień na tym odcinku autostrady A2. W czwartek o godzinie 7 na odcinku pomiędzy węzłem Wiskitki a węzłem Grodzisk Mazowiecki zapalił się samochód. Czytaj więcej o pożarze na A2.md/pm

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Absurdy

Dziura "naprawiona" kamizelką od tygodnia czeka na załatanie

Dziura "naprawiona" kamizelką od tygodnia czeka na załatanie

Jadących ulicą Rostafińskich wita nietypowe zabezpieczenie dziury w jezdni. Została oznakowana... odblaskową kamizelką. "Zmyślność ta dech w piersi... WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl