Ulice

21.04.2017 16:54 na siekierkowskim

Jeden moment: dwa wypadki,
troje rannych. Potem korki

SERWISY:


W popołudniowym szczycie kierowcy zmagali się z dużymi utrudnieniami na moście Siekierkowskim. Niemal w tym samym czasie doszło do zderzenia kilku samochodów zarówno na jezdni w kierunku Mokotowa, jaki na Pragę. Trzy osoby zostały lekko ranne.

Do dwóch zderzeń doszło w odległości około 100-200 metrów. - W stronę Mokotowa dwa samochody stoją na środkowym pasie, natomiast w kierunku Pragi trzy - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Utrudnienia były w obu kierunkach Trasy Siekierkowskiej.

Jak poinformowała policja, około godziny 16 zderzyły się opel ze skodą. - Jeden pas jest zablokowany w kierunku Mokotowa. Jedna osoba została poszkodowana. Prawdopodobnie w zdarzeniu brał udział trzeci samochód, ale się oddalił - powiedział Piotr Świstak z sekcji prasowej stołecznej komendy.

I dodał, że zderzeniu w stronę Pragi, zostały poszkodowane dwie osoby.

Jak relacjonował reporter tvnwarszawa.pl, zderzenia nałożyły się na popołudniowy szczyt komunikacyjny. W korkach utknęło setki kierowców wracających do domów z pracy.


Przed 18.00 Zieliński powiedział, że sytuacja nie poprawia się, a wręcz przeciwnie. - Jest coraz większy napływ samochodów, bo biura kończą pracę i pracownicy udają się do swoich domów - mówił.

Jak dodał, pojazdy wciąż stały na jezdni tamując ruch. - Już są tutaj lawety, ale na razie nie mogą zabrać aut, bo policja cały czas prowadzi swoje czynności - podał.

Utrudnienia zakończyły się dopiero przed godz. 20.

skw/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Absurdy

Dziura "naprawiona" kamizelką od tygodnia czeka na załatanie

Dziura "naprawiona" kamizelką od tygodnia czeka na załatanie

Jadących ulicą Rostafińskich wita nietypowe zabezpieczenie dziury w jezdni. Została oznakowana... odblaskową kamizelką. "Zmyślność ta dech w piersi... WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl