Ulice

21.04.2017 16:54 na siekierkowskim

Jeden moment: dwa wypadki,
troje rannych. Potem korki

SERWISY:


W popołudniowym szczycie kierowcy zmagali się z dużymi utrudnieniami na moście Siekierkowskim. Niemal w tym samym czasie doszło do zderzenia kilku samochodów zarówno na jezdni w kierunku Mokotowa, jaki na Pragę. Trzy osoby zostały lekko ranne.

Do dwóch zderzeń doszło w odległości około 100-200 metrów. - W stronę Mokotowa dwa samochody stoją na środkowym pasie, natomiast w kierunku Pragi trzy - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Utrudnienia były w obu kierunkach Trasy Siekierkowskiej.

Jak poinformowała policja, około godziny 16 zderzyły się opel ze skodą. - Jeden pas jest zablokowany w kierunku Mokotowa. Jedna osoba została poszkodowana. Prawdopodobnie w zdarzeniu brał udział trzeci samochód, ale się oddalił - powiedział Piotr Świstak z sekcji prasowej stołecznej komendy.

I dodał, że zderzeniu w stronę Pragi, zostały poszkodowane dwie osoby.

Jak relacjonował reporter tvnwarszawa.pl, zderzenia nałożyły się na popołudniowy szczyt komunikacyjny. W korkach utknęło setki kierowców wracających do domów z pracy.


Przed 18.00 Zieliński powiedział, że sytuacja nie poprawia się, a wręcz przeciwnie. - Jest coraz większy napływ samochodów, bo biura kończą pracę i pracownicy udają się do swoich domów - mówił.

Jak dodał, pojazdy wciąż stały na jezdni tamując ruch. - Już są tutaj lawety, ale na razie nie mogą zabrać aut, bo policja cały czas prowadzi swoje czynności - podał.

Utrudnienia zakończyły się dopiero przed godz. 20.

skw/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Absurdy

Zawłaszczył dwie koperty. Urzędnicy uprzejmie donoszą

Zawłaszczył dwie koperty. Urzędnicy uprzejmie donoszą

Zajął dwa miejsca dla niepełnosprawnych, choć nie miał do tego uprawnień. Obfotografowali go urzędnicy. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl