Stolica

17.11.2012 09:04 weekend z wymianą nawierzchni

Drogowcy wracają na Powstańców Śląskich

SERWISY:


Kolejny etap wymiany nawierzchni na ul. Powstańców Śląskich. W ten weekend drogowcy wzięli się za jezdnię w kierunku dzielnicy Włochy.

"Do poniedziałku, 19 listopada do godz. 4.00, wyłączona z ruchu będzie zachodnia jezdnia ul. Powstańców Śląskich na odcinku od ul. Czumy do Sterniczej" – informuje urząd miasta.

Ruch po drugiej jezdni

To oznacza, że prace będą toczone na jezdni w kierunku dzielnicy Włochy. Ruch, po jednym pasie w obu kierunkach, zostaje skierowany na jezdnię wschodnią (w stronę Bemowa).

W czasie prace nie będzie można przejechania przez skrzyżowania z ul. Powstańców Śląskich w ciągu ulic: Czumy – Konarskiego i Borowej Góry – Synów Pułku. Utrzymana będzie możliwość skrętu z ul. Człuchowskiej od strony ul. Lazurowej w lewo w ul. Powstańców Śląskich (w kierunku ul. Górczewskiej).

Zalecane przez drogowców objazdy prowadzą ulicami: Górczewska – al. Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Połczyńska; Górczewska – Jana Olbrachta – Redutowa lub Elekcyjna – Wolska – Połczyńska.

W ubiegły weekend drogowcy wymieniali nawierzchnię na jezdni wschodniej, a kierowcy utknęli w korku.

ran//ec

 • Leming

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.11.2012 16:27 ~Leming

  A czy te radary na Powstańców są odporne na wysokie temperatury, materiały wysokoenergetyczne , mgły, brzozy,iraz farbę w sprayu?

 • Tomasz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.11.2012 00:28 ~Tomasz

  Kto jest odpowiedzialny za zorganizowanie dojazdu do ulicy czumy ??? zgodnie z przepisami sie nie da... trzeba jezdzic po pasach, chodniku albo pod prad ul.Kossutha !!!!

 • cacek 998

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.11.2012 21:23 ~cacek 998

  Ciekawe jak Straż Pożarna wyjedzie ?????????

 • Speedy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.11.2012 21:15 ~Speedy

  Jeżeli montują pod asfaltem to na rogu Człuchowskiej i Powstańców. Jest to pętla indukcyjna i faktycznie we współpracy z fotoradarem nie odpuści nikomu, nawet tym którzy będą zjeżdżać ze skrzyżowania. Więc zanim wjedziecie na skrzyżowanie to upewnijcie się czy będziecie mieli możliwość zjechania z niego zawczasu. Co nie jest to oczywiste szczególnie na tym skrzyżowaniu i niedalekim Powstańców/Dźwigowa z Połczyńską.

 • MIKI

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.11.2012 20:42 ~MIKI

  Dzisiaj rano na zamkniętej części jezdni pracowało zaledwie9 pracowników którzy skupieni byli jedynie na mocowaniu studzienek.Byli tak zorganizowani,ze można wywniokować, że mogą się nie wyrobić do poniedziałku. A My przemieszczając się w korku byliśmy świadkamijak wygląda organizacja.

 • waw

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.11.2012 20:22 ~waw

  I jak zwykle narzekanie.. Czy Wy rodowici warszawiacy umiecie się z czegoś cieszyć czy ktoś w tym mieście choć raz coś dobrego dla was zrobił? Was uszczęśliwić to naprawdę bogiem trzyba być, płacz narzekanie, jęczenie i wszystko źle.. Dobrze że jutro słoiki wrócą oni przynajmniej umią optymistycznie patrzeć na świat:)

 • Tomek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.11.2012 15:35 ~Tomek

  Pragnę tylko zwrócić uwagę, że nowa nawierzchnia już wykazuje znaczne nierówności w poprzek całej ulicy w miejscach, gdzie stara była spękana...

 • bubel

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.11.2012 14:33 ~bubel

  Słyszałem że montują tam pod asfaltem jakaś specjalną aparaturę która będzie współpracowała z radarami które tam postawili. W ten sposób każde ruszenie na czerwonym alno przekroczenie prędkości będzie zarejestrowane (żadna filozofia) ale dodatkowo radar wyeliminuje możliwość błędu -fotografuje tylko samochód który popełnił wykroczenie a nie linię samochodów

 • tomasssso

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.11.2012 12:26 ~tomasssso

  Dobrze ze to robią i w sumie dobrze ze w weekend jak ruch mniejszy, droga na powstańców w kiepskim stanie była

 • SEBEK

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.11.2012 12:20 ~SEBEK

  dlaczego remontują nienajgorszą jezdnię??? nawierzchnia na Powst. Śl. była wg mnie w dobrym stanie - w porownaniu do wielu innych dróg w mieście... ale łatwiej naprawiać dobre...

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Oglądaj wideo

Oglądasz: Nie przepuścił radiowozu na sygnale

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Przewróciła się ciężarówka, puszki na jezdni

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zderzenie radiowozu z tramwajem

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Śledczy rozbijają grupę mokotowską

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Legia świętowała mistrzostwo

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Najszybsze auto świata na Narodowym

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Kiedy parkował, skrzyżowanie było zamknięte. Zablokował ruch

Kiedy parkował, skrzyżowanie było zamknięte. Zablokował ruch

Kierowca granatowej alfy romeo zaparkował na zamkniętym fragmencie ulicy Popiełuszki, przy Krasińskiego. Najprawdopodobniej nie wiedział, że w sobotę ulica... WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl