Struś

profil

~Struś

2013-07-18 22:19

Śmieci niczyje a pojemniki MPO

Zapełnione pojemniki do segregacji odpadów stoją obok altanki śmietnikowej, natomiast kontenery w tej, że altanie są puste tylko dlatego, że są regularnie opróżniane przez tą samą firmę, czyli MPO. Otóż te zapełnione stoją już od 01-07-2013 r. Wynika z tego że gmina Warszawa Ursus nie radzi sobie już z niczym tylko biora kasę i nie pilnują swojego podwórka. Tak pełne kontenery stoją na ulicy Stanisława Wojciechowskiego 54 i 56, a sam dojazd jest od ul. Keniga 14 i 20. Jak tak dalej będzie, to nikt nie będzie segregować odpadów tylko wszystko wrzucać musimy do kontenerów znajdujących się w altanie śmietmikowej, które to są zabierane przez samochod śmieciarkę bez segregacji.

 • lesiosta

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.07.2013 15:36 ~lesiosta

  Panie Struś ! jak Pan dobrze zauważył to Gmina jest teraz odpowiedzialna,za to że pojemniki są pełne.Jak mniema do dnia pierwszego lipca dotychczasowy obiór z tych pojemników był wystarczający!W związku z tym iż od 1.07.2013 więcej ludzi segreguje, Gmina powinna zwrócić się w tym przypadku do MPO o częstszy wywóz.Pragnę przypomnieć tylko, że do tej pory o częstotliwości odbioru śmieci decydowali sami zainteresowani,którzy produkują śmieci a nie firmy wywozowe.

 • Zenek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.07.2013 14:49 ~Zenek

  A te pojemniki są zabierane na zgłszenie - zgłasza RSM - I co teraz?
  To kto jest odpowiedzialny !!!!!!!!!!!!

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »