Ruch Społeczny Głuchych przejdzie przez centrum

 • Krecha

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.07.2013 15:37 ~Krecha

  Oczywiście wszyscy zawsze muszą przyjechać protestować do Warszawy... kto na tym najbardziej cierpi? Zwykli ludzie... korki, zamieszanie, haos... Może my mieszkańcy Warszawy skrzyknijmy się, jedźmy do tych ich wiosek, zblokujmy im ulice i pouprzykrzajmy życie...

 • Kasica212

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.07.2013 15:35 ~Kasica212

  Postulaty mają tragiczne :( głuchy nie wyklucza mowy!!!! Ja jestem głucha - nie migam bo mówię a inni piszą lub pokazują co chcą!!!!!!!!!

 • Wkurzony

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.07.2013 15:34 ~Wkurzony

  Martyna~Martyna

  przykro mi, że tyle osób mialo komplikacje z powodu tej manifestacji, ale chce powiedzieć,że ta manifestacja dla mojego niesłyszacego rodzeństwa to wielki próba walki o swoje prawa i o byt w Polsce.

  Dobra, walczcie sobie, ale, do cholery, uprzedźcie najpierw swoje ofiary - nas, warszawiaków. Nie musimy śledzić harmonogramu ciągłych demonstracji w naszym mieście, musielibyśmy czytać tylko to.

 • Lekceważenie

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.07.2013 15:28 ~Lekceważenie


  A telefon do czego służ???
  Sjshx~Sjshx

  Powiem tylko tylko tyle organizatorzy nie dopilnowali tego by odpowiednio wczesniej poinformowac warszawiakow o blokowaniu najwazniejszych arterii miasta, dzieki temu nie mialam jak dojechac na spotkanie z klientem i STRACILAM PRACE!!!!!!! Niech szykuja portfele bo ja fak tego nie zostawie. Maja prawa ale i obowiazki. Niepelnosprawnosc nie usprawiedliwia glupoty!
  myśl~myśl

  Zgazam się w 100%. Metro zamknięta, a manifestacja zablokowała ruch lini tramwajowych i autobusowych. Do sądu z nimi za blokowanie komunikacji.
  [/cytat_1583437]


  Sjshx, proszę, zrób to ! Jak będż musieli wybulić z własnej kieszeni kilkaset odszkodowań, może zrozumieją, że hasła o równym traktowaniy działają w obie strony. Mamy się z nimi solidaryzować, a oni gdzie mają nas, warszawiaków ?

 • Słyszący bardzo dobrze

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.07.2013 15:23 ~Słyszący…

  ewcia30olnek~ewcia30olnek

  Witam Jestem osobą słyszącą, ale mam siostrę niesłyszącą i cieszę się, że w końcu stanęli w obronie swoich praw i traktowania osób niepełnosprawnych. A to że były problemy z komunikacją to nie ich wina. Jak są jakieś inne manifestacje to dobrze, a jak wychodzą tylko osoby niepełnosprawne to źle. Weźcie ludzi epod uwagę iż osoby niesłyszące są tak samo ludźmi jak my słyszący. Niczym się nie różnią. Wiele im się zakazuje. A jednak powinni być traktowani na równi z nami. A nie wiecznie dyskryminowani. Cieszę się że w końcu zrobili co uważali za słuszne. POPIERAM ICH!!!!!

  Osoby niesłyszące są ludźmi, ale słyszący już nie ? Uniemożliwili nam przejazd przez Warszawę, skutecznie blokując środmieście. Wyli ogłuszająco jakimiś piszczałkami i trąbami , bo im to nie przeszkadza, oni nie słyszą. Kompletna dezorganizacja i tak już zdezorganizowanego miasta, bo oni podobno są tacy sami, jak my.

 • mileey_26

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.07.2013 15:10 ~mileey_26


  jestem osoba głucha piszę bo Duzo głuchoniemy i słaboslyszacy nie otrzymały 2 grupa tez renta socjalny przez ustawa z 2003 Klub PZG nie pomagał osob głuchych niemają pracy PZG słuzy dla pracownicy słyszace a nie dla gluchy. za granica niemcy, anglia, szwecja i inne wszyscy bardzo łatwe odrazu otrzymuje 2 grupa i też renta a tu w polsce rząd są chamy i złodzieje. Chcemy Likwidacja PZG i prezes!! i ustaw 2003 symbol l-03

 • Kazio

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.07.2013 15:07 ~Kazio

  Głusi POszli przemówić do głuchych. To sobie POgadają. A kogo to niby ta banda POlszewików słucha?

 • jaczo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.07.2013 15:02 ~jaczo

  Heluś~Heluś

  Z przykrością czytam te komentarze, nie sądzę żebyście sobie zdawali sprawę jak się żyje w świecie głuchych.... oni też mają prawo do godnego życia....

  godne życie to minimum laptop?

  nie gadajcie, że jest tak źle głuchym. Może i pracy nie mogą znaleźć jako managerowie, ale na bank są zawody w których głusi się odnajdą... TRZEBA CHCIEĆ I STARAĆ SIĘ a nie organizować marsze, BO MI SIĘ NALEŻY! Trzeba spojrzeć ogólnie na problem, nie jesteśmy bogatym krajem, żeby stać było Nas na spełnienie postulatów każdej grupy społecznej.... głusi, potem będą niewidomi, łysi, blondyni, brunetki... każdy umie narzekać, a poradzić sobie biorąc się w garść i zacisnąć zęby - mało kto.

 • MaRa88

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.07.2013 14:52 ~MaRa88

  Te postulaty to lekka przesada. Rozumiem specjalne telefony. Ale komputery i bezpłatne przejazdy?!

 • jaczo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.07.2013 14:48 ~jaczo


  facet niesłyszący~facet niesłyszący

  Jestem głuchy. Ta manifestacja jest BEZNADZIEJNA! FACEPALM!
  SILA GLUSI~SILA GLUSI  TO TY JESTES FACEPALM PZG GRUPA NIENORMALNY ZADROSCI NASIEJ PJM SILA GLUSI PROSIE NIE PRZYKLINAJ BEZ KULTURY PZG GRUPA WSTYD PISZESZ KOMENTARZA

  Polski Język "trudna"

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Trawa z rolki na torowisku

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Burzą dawne kino Klub

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Ściana bluzgu i nienawiści

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Rowerzyści-widma na ulicach

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Te słupki się zginają

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Samochód blokuje drogę. "Służby go omijają i nie reagują"

Samochód blokuje drogę. "Służby go omijają i nie reagują"

Służby nie robią nic w sprawie samochodu, który stoi na środku ulicy w Śródmieściu - grzmi pan Andrzej. Internauta przesłał nam film, na którym widać, jak... WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »