Informacje

18.08.2017 07:40 objazdy

Weekendowe remonty:
utrudnienia w trzech dzielnicach

SERWISY:

Na najbliższy weekend drogowcy zapowiedzieli prace w trzech dzielnicach. Utrudnień możemy spodziewać się na Bielanach, Ursynowie oraz w Wawrze.

Na Bielanach remont czeka odcinek Estrady od Arkuszowej do Kampinoskiej. Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich, zostanie wymienione 7700 mkw. asfaltu.

"Nawierzchnię jezdni wykonamy z tzw. cichego asfaltu z domieszką granulatu gumowego. Wymienimy krawężniki i opaski, a pobocza wyrównamy i utwardzimy kruszywem. Ze względu na technologię prac, muszą one być prowadzone całą dobę, także nocą" - uczulają urzędnicy.

Kierowców czekają utrudnienia. Nie przejadą ulicą Estrady od Arkuszowej do Kampinoskiej, od piątku od godziny 22.00. Ulica zostanie otwarta w poniedziałek o 4 rano.

Drogowcy wyznaczyli objazdy: Arkuszowa – Wólczyńska –Reymonta (albo Conrada) – Powstańców Śląskich – Radiowa. Planowany jest także objazd ulicami poza granicami Warszawy: Ekologiczna – Sikorskiego.


W Wawrze do poniedziałku

Remont przejdzie również Kościuszkowców od Bychowskiej do posesji nr 85 (pozostały odcinek został wyremontowany w ramach prac prowadzonych przez MPWiK).

"Remontowany odcinek będzie zamknięty dla ruchu od piątku, 18 sierpnia od godz. 22.00 do poniedziałku, 21 sierpnia do godz. 4.00. Wyłączone będzie również skrzyżowanie z ul. Bychowską. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Korkowa – Łysakowska – Kaczeńca – Wydawnicza – B. Czecha" - informuje ratusz.

Objazdami pojadą autobusy linii 115 i N25 - od skrzyżowania ulic Kajki / Czecha / Kościuszkowców pojadą następującymi ulicami: Czecha – Powszechna – Skrzyneckiego – Kaczeńca (powrót: Kaczeńca – Wydawnicza – Sejmikowa – Czecha – Kajki) – Łysakowska – rondo na skrzyżowaniu ulic Łysakowska / Korkowa / Rekrucka – Korkowa i dalej swoimi trasami podstawowymi.


Na Ursynowie aż do wtorku

Z większymi utrudnieniami muszą liczyć się mieszkańcy Ursynowa, gdzie drogowcy zapowiedzieli frezowanie Roentgena pomiędzy Pileckiego a Płaskowickiej.

Ulica będzie zamknięta od od piątku, 18 sierpnia od godz. 22.00 do wtorku, 22 sierpnia do godz. 24.00. Kierowcy pojadą ulicami: Pileckiego i Płaskowickiej.

Na objazd zostaną także skierowane (w obydwu kierunkach) autobusy linii 179, 195, 209 i 737.

Ostatnio pisaliśmy o frezowaniu Przyczółkowej:

kz/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • szczwany lis3k

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.08.2017 21:58 ~szczwany lis3k

  Czekam na fragment Jarzębskiego(Broniewskiego-Żeromskiego),Al.Zjednoczenia(Żeromskiego-Kasprowicza).Dziurawe jak szwajcarski ser!

 • Gregory

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.08.2017 13:31 ~Gregory

  MasterMax~MasterMax

  Połączyć Roentgena z S2 (z zakazem wjazdu > 3,5 t oczywiście)  Ale rozumiem, że sam płacisz za wiadukt ponad parkingiem i OBI?

 • MasterMax

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.08.2017 11:44 ~MasterMax

  Połączyć Roentgena z S2 (z zakazem wjazdu > 3,5 t oczywiście)

 • marysia

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.08.2017 08:59 ~marysia

  a kiedy potocka od gwiaździstej toż to jest tragedia jakaś zrobili tą część która była w jako takim stanie a tu gdzie dramat zostawili po za tym ci drogowcy którzy to zrobili wciąż tam pracują i to co zrobili zdążyli już zniszczyć wszystkie pasy rozjechane a po asfalcie wala się gruz leżą krawężniki ktoś to powinien kontrolować jednak...

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Nietypowy objazd zalanej trasy. Ze skuterem pchał się do windy

Nietypowy objazd zalanej trasy. Ze skuterem pchał się do windy

We wtorkowy poranek nasz reporter pojechał sprawdzić, czy drogowcy uporali się z wodą, która dzień wcześniej zalała węzeł Marynarska. Był tam świadkiem... WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »